Youtube İzlenme Sayısı

Günümüzde birçok kişi için artık Youtube bir gelir kaynağı olarak nitelendirilmektedir. İzlenme sayısına göre yapılan çeşitli hesaplamalar ile bu işten ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Youtube’da yayınladığınız videolar Youtube tarafından önce incelemeden geçmektedir. Burada birçok kişi video izlenmem donmuş mu? Veya videomu neden kimse izlemiyor? Diye düşünebilir. Fakat Youtube izlenme sayısı için yaptığı açıklamada videoların gerçek insanlar tarafından izlendiğini yani robot veya çeşitli programlar vasıtasıyla oluşturulmuş izlenme sayısının önüne geçmek için denetimler yaptığını duyurmuştu. Bu da yüklediğiniz video içeriklerinin değerlendirilmesi anlamına geliyor. Bunu yaparken de Youtube bazen izlenme sayınızın donabileceğini fakat sık sık izlenme güncellemeleri ile izlenme sayınızın yeniden düzeleceğini belirtiyor. Youtube’da tamamen içeriklerinizin kalitesine ve ilgi çekiciliğine göre izlenme alırsınız. Yani eğer kaliteli bir içerikle videoları hazırlıyor ve güncel olan konuları veya ilgi çeken alanları tercih ediyorsanız daha çok izlenme almanız da mümkün olacaktır. Bu iş istikrar işi olduğu gibi Youtube’a de izlenme almak için de haliyle emek harcamak gerekiyor. Peki izlenme satın alarak organik bir şekilde yüksek izlenme sayılarına ulaşmak mümkün mü? Youtube için herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?

 

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube’da yapılabilecek en akıllı hareketlerden biridir neden mi? Eğer gerçekten kaliteli içerikler hazırlıyor ve insanların size ulaşması ile daha çok izlenme alıp daha çok aboneye ulaşmak istiyorsanız bu sizin için bir fırsat olacaktır. Youtube izlenme satın almak için birçok web sitesi sizlere bu konuda yardımcı oluyor. Fakat bu işte yer alan birçok deneyimsiz web sitesi hesaplarınıza zarar verip askıya alınmasına yada kanalınızın kapanmasına neden oluyor. Biz ise bu işi organik yollarla ve garanti yöntemler ile yaptığımız için hesabınız açısından hiçbir tehlike oluşturmuyoruz. Youtube’da para kazanırken baz alınan durum aslında izlenme sayısıdır. Aboneniz ne kadar çok olursa olsun bir videoda ne kadar izlenme alırsanız o derece para kazanırsınız. Tabi burada reklam gelirlerini de hesaba katmak gerek fakat reklam gelirlerinden de faydalanmak için belli bir izlenmeye belli bir aboneye ulaşmanız gerekir. Velhasıl kelam eğer içerikleriniz ile hazırladığınız videolar ile belirli bir seviyeye geleceğinize inanıyorsanız web sitemizin hizmetleri ile izlenme satın alabilirsiniz. Bu sizin için çok iyi bir fırsat olacaktır. İzlenme satın almanız ile videoların daha çok izlenmesi, kullanıcılarda da merak uyandırabilir. Bu da sizin kanalınıza abone olmalarını ve videolarınızdan haberdar olmalarını sağlar.

Dolayısı ile bu yöntemi kullanarak abone sayınızı arttırmış olursunuz. Tabi bunu yaparken doğal bir izlenme sayısı almanız gerekir sonuçta Youtube içeriklerde denetim yapar. Abone sayınızın artması demek videolarınızın daha çok kesime ulaşması ve belli bir düzen içinde izlenmesi demektir. Abonesi olmayan video yayınlayan birinin izlenme ortalaması inişli çıkışlı olurken sizin minimum izlenme sayınız sizi tatmin etmeye yetecek düzeyde olur. Kaliteli hizmetleri ve müşterilerine verdiği güven ile hesaplarınıza zarar vermeden sizleri yüksek izlenme sayılarına ulaştıran web sitemizin hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required