YOUTUBE İZLENME SAYISI NASIL ARTTIRILIR?

Sosyal medya ağı iletişim, merak, haberleşme, öğrenme gibi birçok durum için kullanılırken youtube izlenme sayısı nasıl arttırılır sorusu da çoğaldı. Bunun nedeni ise youtube üzerinden video kullanarak para kazanılmasıdır. Artık birçok kişi bunu meslek haline dönüştürerek izlenebilecek, dikkat çekici, yemek tarifleri, çocuk videoları gibi videolar çekerek yayınlamakta. Bu yol ile izleyicilerin artması durumunda ise para kazanmaktalar. Bu para kazanma isteği doğrultusunda youtube izlenme sayısı nasıl arttırılır sorusu da merak konusu haline geldi. Bir kişinin bu sayfayı sürekli izlemesi ile izleme sayısı artar mı? Ya da hile yoluna başvurarak izleyici sayımızı arttırmak mümkün olur mu? Youtube izlenme sayısının arttırma konusunu tam olarak açıklamamakta. Fakat birkaç tane bilinen bilgi ve kaynaklar var. İzlenme sayısının artması için öncelikle videonun 30 saniyeden fazla izlenmesi gerekmektedir. Yani koymuş olduğunuz video açılıp 30 saniyenin altında kapatılır ise izlenmiş sayılmaz. Yayınlamış olduğunuz videonuz 300 görüntülemede bir durdurulur ve algoritma sistemi bu görüntülemelerin doğruluğunu onaylamak için devreye girer.

İzlenme Sayısını Arttırmada Hile Yapılırsa Ne Olur

Youtube izlenme sayısını arttırma doğal yollarla yapılmalıdır. Çünkü youtube içerisinde algoritma vardır. Bu sistemi kandırdığınızı varsayalım. İstediğinizi elde ettiğinizi zannetmeyin. Çünkü sistem bunun farkına çabuk varacaktır. Daha sonra bu kandırılma fark edildiğinde kanalınız youtube tarafından engellenecektir. Yani Midyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olabilirsiniz. Video sayısının kendiliğinden artmasını bekleyin. Beyninizde çok iyi bir fikir oluştu, bu fikrin hayalini gözlerinizde canlandırdınız ve çok izleneceği konusunda eminsiniz. Hiç düşünmeden videoyu çekin ve youtube koyun. Çünkü bu yolla iyi paralar kazanabilirsiniz. Videonuzu yayınladıktan sonra ilk olarak facebooktaki bütün arkadaşlarınıza söyleyin ve orada paylaşın. Daha sonra diğer kullanmış olduğunuz sosyal medya ağlarında paylaşımda bulunun.

Videonuzu twiter da paylaşımı oldukça önemli. Çünkü en çok kullanılan sosyal medya ağlarından biride burası. Eğer twiter da hesabınız yok ise hesabı olan arkadaşlarınızdan paylaşması için ricada bulunun. Bu sayede youtube izlenme satın almak yerine doğal yollardan gitmiş olursunuz. Videonuzda hatırlatmalarda bulunun. Bizi beğendiyseniz beğeni butonuna tıklayın, diğer videolarımızı izlemek için kanalımıza üye olun gibi kelimeler kullanın. Çünkü üyelik videonuzun izlenme sayısını arttırabilecek en etkili yollardan biridir. İzlenme sayınızı arttırabilmek için bazı sitelerden üyelik oluşturarak youtube izlenme satın almak için belirli miktarlar ödeyerek izleyici sayısını yükseltebilirsiniz. Bu işlemler için birçok site bulunmaktadır. Bu yüzden iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim. İzleyici sayınızı yükseltebilmeniz için çevrenizden de yararlanın. Gündemde olan konuları videonuzda kullanmaya çalışın. Çünkü gündemde olan konular iyi bir etki yaratacaktır. Çok izlenen videolara cevap verir nitelikte videolar çekin. Bu sayede onların izleyicilerinden yararlanarak kendi izleyicilerinizi çoğaltmış olursunuz.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required