TWİTTER TÜRK TAKİPÇİ KASMA

Twitterı aktif kullanan biri iseniz takipçi kasma konusunda az çok bilginiz vardır. Twitterda takipçi sayınızı arttırmak demek olan Twitter Türk takipçi kasma işlemi elbette kolay değildir. Twitterda kayıtlı olan kişilerin de %44 ünün de hiç aktif olmadığını belirtirsek takipçi sayını artırmak zannettiğiniz kadar kolay olmayacaktır.

Twitter Türk takipçi almak için öncelikle insanların eğlenmek ve gündemi takip etmek için kullandığı bu sitelerde ilgi çekici olun. TT olanları takip edin ve onlara retweet yapın. Esprili olun ve gündemi takip edin.
Sizi takip edene insanları mutlaka önemseyin ve takip edin. Eğer talebiniz takipçi kasmak ve TT olmak ise, takipçim artsınsa sizi takip edenleri ihmal etmemelisiniz.

Hashtag kullanın ve kullananları da retweetleyin. Bu sizin tanınmanıza katkıda bulunacak olduğundan takipçiniz artacaktır.
Mutlaka am mutlaka güncel olan konularda yorumlar yapın ve popüler olan insanları takip edin.
Diğer aktif sosyal medya hesaplarını da kullanın. Entegre halde çalışan bu ağların size takipçi kazandırmada büyük faydası olacaktır.

Twitterde takipçinizi artırmak için TT olabiliyor olmanız önemlidir. Bu sizi gündemde tutar ve size olan ilgiyi artırır. Siz de doğal olarak sahte hesaplardan ve gereksiz muhabbetlerden kaçınırsanız güven vermiş olursunuz ve takipçi sayınız artar.
Takipçi kasmak yani çoğaltmak amacıyla bir çok site kurulmuş ve bu iş ticaret haline gelmiştir artık. Gündemde kalabilmek ve popüler olmak amacıyla insanlar takipçi satın alıp, bunun için ücretler ödeyebiliyorlar. Ücretsiz olarak da takipçilerinizi artırabileceğiniz siteler olmakla birlikte buna neden gerek duyduğunuz önemlidir.

Twitter Türk Takipçi

Gündemde olmak için takipçi arıyorsanız etrafınızdaki kişiler size yetecektir ve kolayca TT olacak ve listede üst sıralara çıkabileceksiniz. Ancak amacınız popüler olmak ise bunun için bir satın alma işlemi, bir kasma işlemi yapmanız gerekebilir.
Bu yazımla birlikte daha yakından tanıdığım twitterde takipçi kasma işlemi biraz kafamı karıştırdı açıkçası, neden bu sosyal medyaya düşkünlüğümüz diye düşünmeden edemedim. Daha doğrusu bu kadar gündemde kalma çabamız, beğenilme isteğimiz, popüler kültüre bu kadar çabuk ayak uydurmuş olmamız beni korkutmadı desem yeridir.

Benim yeni duyduğum kelimeleri gençlik(!) dediğim kesimin rahatlıkla bilebiliyor olması, ama sosyal konulara duyarsız kalması beni çok şaşırttı açıkçası. İlk kez duydum böyle bir işlemin para ile yapıldığını, elbette faydası vardır belki bunu tamamen hayatının merkezine alanlar için. Ancak “ sahte hesap” gibi de algılanabilecek bu hesaplara gerek var mı bilemedim.
Amaç nedir… “fenomen” olmak. Bu bir beğenilme dürtüsü mü acaba. Dürtü piramidinde daha doğrusu Maslow’un insan güdüleri hiyerarşisinde en öncelik yeme içme ve hayatımızı devam ettirebilmek için gerekli olan hava su vardır. 5 bölümden oluşan bu piramidin 3 ve 4. Sırasından itibar, başarı, ait olma, sevme ve sevilme kısımları var ya… sanırım biz artık buna ihtiyaç duyuyoruz.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required