İNSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMA YÖNTEMLERİ NELERDİR

İnstagram takipçi arttırma yöntemleri nelerdir sorusuna açıklık getireceğiz. Tüm ülke geneli olarak sosyal medya ağları ile ilişkili olarak yaşamaktayız. Hangi mekâna gidersek gidelim ilk olarak mekân bildirimi yapıyoruz. Daha sonra ne istediğimizi söyleyerek sohbete başlıyoruz. Ne yaptığımızı kare kare fotoğraflarken bunları sosyal medya sitelerinde paylaşıyoruz. En çok paylaşım yapılan sitelerin başında instagram gelmektedir. Çünkü bu site çok fazla kişiye ulaşıp beğeni getirmektedir. Beğeni ne kadar çok olursa o kadar çok takipçi kazanmış olursunuz. Fakat instagram takipçi nasıl arttırılır bilmiyorsunuz. İşte bu nokta da yazımızla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bütün ayrıntıları ve incelikleri sizlerle paylaşırken işinizi kolay hale getirerek adeta ter yağından kıl çeker gibi takipçi arttıracaksınız.

İlk olarak herhangi bir ücret ödemeksizin satın alma yoluna başvurmadan doğal yol ile takipçi arttırmaya bakalım. Bu hususta farklı birkaç sır var. Bu konuda en önemli olan profil resminizdir. Profil resminizin sizin benliğinizi yansıtan ve tam anlamı ile sizi anlatan dikkat çekici ve hafızalara yer edebilecek bir fotoğraf olmasına dikkat edin. Çünkü fotoğrafınız ne kadar dikkat çekip o kadar ilgi odağı olursa takipçi sayınızda eş değerde artacaktır. Diğer etkili olan seçenek ise kullanıcı adınız. İnstagram takipçi nasıl arttırılır hususunda kullanıcı adı en etkili yollardan bir diğeridir. Adınız oldukça açık ve algılamaya yönelik akıllarda kalıcı olmalı. Sizi takip etmek isteyen kişiler kolaylıkla bulurken, isminizi görenlerde de merak uyandırarak gizemli olmalısınız ki takip etme isteği oluşturabilin.

Başkalarının fotoğraflarını ve paylaşımlarını inceleyin. Hangi paylaşımların daha çok beğenildiğini öğrenerek sizde ona göre hareket edin. İnstagram takipçi kasma yoluna gitmeyin. Bunun yerine kendi paylaşımlarınıza dikkat etmelisiniz. Diğer sosyal medya ağlarından yararlanın. Örneğin faacebook ile bağlantılı paylaşımlar da bulunun. Bu sayede faacebook arkadaşlarınızın takip etmesi ile bağlantılı olarak da takipçi sayınızda artma yaşayacaksınızdır. Dünya genelinde çığ gibi büyüyen hashtag çılgınlığını kullanın. Çünkü artık paylaşımlarda çok etkili oluyor. Başkalarının fotoğraflarını beğenin. Fakat sizin beğeni alnınıza giren yani sizin ruhunuzu yansıtacak paylaşımları tercih etmelisiniz. Çünkü sizin paylaşımlarınız ve profilinizle zıt olmamalı.

Takipçi arttırmada Kullanılabilecek Diğer Yöntemler

fotoğraf paylaşımı yaparken dikkatli olun. Takipçi kazanıp dikkat çekebilmek adına fazla açık deşifre edici pozlardan kaçının. Çünkü bu yolla takipçi kazanayım derken kaybedebilirsiniz de. Bu nedenle sizi yansıtacak doğal içerikli fotoğraflar seçmeniz en doğru tercih olacaktır. İnsanlara yaşadığınız o anın tadını hissettirin. Paylaşım yapacağınız zamana dikkat edin. En fazla kullanıcının olabileceği saatlerde paylaşım yapmaya dikkat edin. Fotoğraflarınızda düzenlemelere başvurun. Kötü fotolarla İnstagram takipçi kasma durumunu yaşamayın. Foto düzenlemek için alternatif sunan birçok program bulunmaktadır. Değişik ve dikkat çekici ortamlarda yer bildirimi yapın.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required