İnstagram Hesabı Nasıl Onaylatılır?

İnstagram günümüzde yediden yetmişe hemen herkesin kullandığı oldukça aktif bir sosyal medya ağı. Bu soysal medya ağında da ünlüler yer alıyor. Bu nedenle de onaylama işlemleri bu ünlüler için oldukça önemli 5-10k takipçi sayısına sahip olan kimselerde genellikle bu mavi tık olaylarına bayağı özeniyorlar. İnstagram mavi tik alma nasıl yapılır sorusuna en kapsamlı cevabı yazımızda bulabilir bununla birlikte işin hilesini bile buradan öğrenebilirsiniz. İnstagram hesaplarını onaylatmaya dair hemen her şey burada anlaşılır şekilde sizleri bekliyor.

İnstagram da diğer sosyal medya hesapları gibi onaylatma sonrasında büyük ödüller falan vermiyor. Hatta İnstagram hesap onay işlemleri için bir müracaat mercisi bile kurmamış. Bu kurulmamış merci zannediyoruz ki kafasına göre ünlü olduğu belli kişileri hesaplarını onaylatarak mutlu ediyor. Ülkemizde birkaç ünlünün hesabının onaylı olduğu gözden geçirilirse bu adamların ne kafayla iş yaptıkları sizin de takdir edeceğiniz şekilde meçhul.

İnstagram Mavi Tik Sahibi Olmak İsteyenler

Ünlü biriyseniz ve diğer sosyal medya hesaplarında da İnstagram kadar büyük bir kitleye sahipseniz fark edilmeme korkusu nedeniyle İnstagram yetkililerine mail yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak bu konuda karlınızda net bir muhatap kişi bulamayacağınız için onayı almanız garanti değil. Özellikle Facebook ve Snapchat hesaplarınızı da İnstagram seviyesine çıkararak bu hesabın onay alma sürecine katkıda bulunabilirsiniz. İnstagram hesap onaylatma işlemleri için anlayacağınız ilgi çekmeniz gerekiyor. Akıllı bir kullanıcı olursanız sabah kalktığınızda mavi tikinizi görebilirsiniz.

Bu tik sadece küçük ve mavi piksellerden oluşan oldukça değersiz bir şey. Hadi ünlü kişilerin para nedeniyle bu kaygıya düşmesini analarımda ailevi kullanım içerisinde onaylanmış hesap isteyenlere anlam veremiyorum. Bu hesap onayını alabilmeniz için oldukça büyük bir kitleye sahip olmanız gerekli Bununla birlikte tahminlerimize göre İnstagram yetkililerinin de aynı Facebook gibi aylık hareketlere de göz attıkları büyük ihtimalle doğru. Kısacası çok hareketli ve aktif bir hesaba sahip olursanız sizler de o karizmatik görünen mavi tike sahip olabilirsiniz. Ancak çevrenize ufak bir şaka yapmak isterseniz de sizleri bir alt başlığa alalım.

Mavi Tik Hilesi İle Arkadaşlarınıza Güzel Bir Şaka Yapın!

İnstagram mavi tik hilesi maalesef henüz keşfedilmedi ancak arkadaş ve aile çevreniz için güzel bir şaka niteliğinde olan bu önerimizi yaparak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.  Bu eğlenceli şakayı da emojiler ile sağlıyoruz. Kendiniz hakkında bilgi verdiğiniz metin kısmında ilk karakter olarak internet sitelerinde oldukça sık bulunan bu mavi tık emojisinin benzerlerini kullanarak hesabınızı sanki onaylıymış gibi göstererek arkadaşlarınıza tatlı bir şaka yapabilirsiniz. Dışarıdan bakan insanları da adeta şaşkına çevirerek büyük ilgi çekebilirsiniz. Ancak bu şakanın takipçi sayınıza bakılarak ortaya çıkacağı konusunda sizlere ufak bir tüyo verelim.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required