İnstagram Beğeni Kasma

Takip etme ve  takip edilme özelliklerinin mevcut olduğu sosyal ağ’da takipçi sayısı diğer sosyal ağlarda olduğu gibi büyük önem arz etmektedir. Bunun temel sebebi ise takipçi sayısı fazla olan ve takipçileriyle etkileşimi olan kişilerin hesaplarında reklam yayınlayabilmesi ve para kazanabilmesidir. Yapmış olduğunuz paylaşımlara çok sayıda beğeni ve yorum geliyorsa aynı zamanda belli bir takipçi kitlesine ulaştıysanız siz de reklam alarak çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Ancak esas zor olan takipçi ve beğeni sayılarını arttırmaktır. Çok sayıda kişi İnstagram beğeni kasma şeklinde aramalar yapmakta ve karşılarına çıkan sonuçlarla beğeni sayılarını arttırmaya çalışmaktadır. Bunu ücretsiz beğeni kredisi sağlayan platformlar aracılığı ile gerçekleştirebilseniz de kaliteli paylaşımlar yaparak da doğal bir şekilde İnstagram beğeni sayınızı arttırmanız mümkündür. Beğeni arttırarak marka ve şirketlere hesabınızdaki takipçilerle etkileşim halinde olduğunuzu veya paylaşımlarınızın çok beğenildiğini gösterebilirsiniz. Böylece hesabınızda reklam yayınlama şansınız oldukça artacaktır.

 

İnstagram’da Beğeni Arttırma

Bildiğiniz üzere her gün her dakika on binlerce fotoğraf ve video paylaşımı yapılmaktadır. Bu kadar içeriğin arasında kendi içeriğinizin ön plana çıkması ve daha fazla beğeni alması için yapabileceğiniz belli işlemler bulunuyor. Öncelikle bir paylaşımın beğeni sayısının çok olmasını istiyorsanız paylaşımınızın ne kadar kaliteli olduğunu iyi analiz etmelisiniz. Kaliteli ve farklı bir paylaşım yaparsanız bu paylaşım hem çok sayıda beğeni alacak hem de takipçileriniz tarafından başkalarıyla paylaşılacaktır. Böylece beğeni sayınız tahmin edeceğinizden çok daha fazla olacaktır. Bunun dışında paylaşımı yaparken açıklama kısmında hastag kullanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz paylaşımın konusu veya ilgili olduğu kategorilerle ilgili çok fazla olmamak kaydıyla hastag belirleyebilirsiniz. Böylece o konu ile ilgili arama yapan kişiler sizin paylaşımınızı görür ve beğenebilir. Bu paylaşımlarınıza gelecek beğenileri arttırabilecek önemli bir etkendir. Paylaşımlarınızı yaptığınız saat de yine beğeni sayısını doğrudan etkileyen bir durumdur. Gece 3-4 civarında paylaşım yapmanız halinde paylaştığınız fotoğraf veya videoya az beğeni gelirken hafta sonu gün içerisinde yapacağınız paylaşımlarda çok daha fazla beğeni alabilirsiniz. Bunu deneyerek zamanla siz de görebilirsiniz.

 

İnstagram Beğeni Kredisi

Eğer hızlı bir şekilde beğenilerinizi arttırmak istiyorsanız siteler tarafından ücretli ve ücretsiz olarak dağıtılan İnstagram beğeni kredisi özelliğini kullanabilirsiniz. İnstagram beğeni ve takipçi platformlarına üye olarak size site tarafından hediye edilecek İnstagram beğeni kredisi ile istediğiniz paylaşımlara belli sayıda beğeni almanız mümkün hale gelebilir. Böylece beklemenize ve zaman kaybetmenize gerek kalmadan paylaşımlarınıza hatırı sayılır sayıda beğeni sağlayabilirsiniz. Hesabınızdaki paylaşımların beğeni sayısını hızlı bir şekilde arttırmış olursunuz. Birden fazla ücretsiz İnstagram beğeni kredisi veren siteye üye olarak paylaşımlarınıza gelecek olan beğeni sayısını arttırabilirsiniz. Genel olarak sahte hesaplardan beğeni yapılsa da popüler olmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için İnstagram beğeni kredisi sistemini deneyebilirsiniz.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required