TWİTTER TAKİPÇİ SATIN ALMAK

Çağımızın neredeyse zorunluluklarından biri halini alan sosyal medya, kişilerin hayatlarından az veya çok bir takım bilgileri paylaştıkları sosyal ortam olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya için kişilerin sanal kimlikleri desek pek de abartmış sayılmayız. Hatta sosyal medya bir sanal kimlikten daha fazlası olarak karşımıza çıkar. İnsanlar sosyal medya aracılığı ile fotoğraflarını, videolarını, düşünce ve fikirlerini hatta anlık ne ile meşgul olduklarını bile paylaşabilmektedirler. Paylaşım yaptıkları sosyal medya araçlarından biri de Twitter’dır. Sosyal medyanın en popüler uzantılarından biri olan Twitter, özellikle kişinin fotoğraf ve video paylaşmasından daha çok düşünce ve fikirlerini paylaştığı sanal mecradır. Twitter’da bulunan kişi daha çok fikir, düşünce ve duygu paylaşımları ile kendini ifade etmeye çalışır. Dünyada pek çok insanın kullandığı twitter uygulaması, aynı zamanda gündemi takip etmek, gündeme dair bilgilenmek için oldukça kullanışlı bir sosyal medya aracıdır. Her sosyal medya ortamında olduğu gibi Twitter’da da popüler olursanız sesinizi daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. Popüler olmak da takipçi sayısının artması ile orantılıdır. Takipçi sayınız ne kadar çoksa o kadar popülersinizdir. Peki, ama nasıl artar bu takipçi sayısı? Read More

İnstagram Takipçi Satın Al

Günümüzde tüm sosyal ağlarda üye ve takipçilerin önemi gittikçe artmaktadır. Takip etme ve takip edilme sisteminin var olduğu İnstagram’da da takipçilerin önemi oldukça fazladır. Birçok popüler hesap takipçi sayıları fazla olduğu için hesaplarında reklam yayınlayabilmekte ve bu reklamlardan da hatırı sayılır paralar kazanabilmektedir. Etkileşim oranı yüksek olan paylaşımlarına ciddi derecede beğeni ve yorum yapılan bu fenomen hesaplar gelen reklam tekliflerini değerlendirerek takipçilerini adeta paraya çevirmektedirler. Takipçi arttırmak zor ve uzun bir sürece dayanmaktadır. Firma ve işletmelerin popüler hesaplarda reklam yayınlamak için para ödemelerinin en temel sebebi budur. Örneğin 100.000 takipçiye sahip olan bir hesapta reklam yayınlanması halinde birçok kişi bu paylaşımı görecek ve reklamla etkileşime geçecektir. Ancak bir hesabın 100.000 takipçiye ulaşması oldukça uzun ve ne yazık ki çok zor bir süreçtir. Bu sürecin zor olması reklam fiyatlarının da çok sayıda takipçiye sahip olan hesaplarda oldukça artmasına neden olmuştur. Popüler olan ve çok sayıda kişiye ulaşan hesaplarda ürün ve hizmet satışı gerçekleştirerek para kazanmak da mümkündür.

 

İnstagram’da Takipçi Satın Almainstagram-takipçi-satın-almak-300x113

Read More

Facebook Takipçi Arttırma

İnternetin yaşamımıza hızla girmesi ile birlikte yaşamımıza da katkısı ciddi anlamda büyüktür. Hemen hemen internet ve bilgisayar olmayan ev yok denecek kadar azdır. Bunlar da teknolojinin nimetlerinden biridir. Artık internet sayesinde istediğiniz her şeye bir tık sayesinde ulaşmanız mümkündür. İnternetin en eğlenceli yanlarından biri de sosyal medyadır. Özellik ile gençler arasında sosyal medya kullanımı neredeyse % 100 dür. Facebook da bu uygulamalardan biridir. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile anında iletişim sağlayabilirsiniz. Durum güncellemesi paylaşarak kitlelere ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğrafları paylaşarak arkadaşlarınızın fotoğraflarınıza yorum yapmasını sağlayabilirsiniz. Facebook takipçi artırma özelliği sayesinde binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Bunun belli başlı yolları vardır. Bazı hile yolları da vardır. Dilerseniz onları da tercih edebilirsiniz.

Facebook Takip Özelliği İle Binlerce Kişiye Anında Ulaşın
  Read More

Facebook Sayfa Beğenisi Arttırma

Sizler de Facebook kullanıyorsanız, kesinlikle biliyorsunuzdur ki, Facebook sayfa kasma gerçekten de önemli bir husus olmaktadır. Facebook sayfaları konusunda şunu bilmek gerekir ki, özellikle herkesin ana sayfasına düşüp ilgi çekebildiği için, kesinlikle bu konuda sizler de sayfa konusunda bu şekilde çalışmalısınız.

 

Facebook Sayfa Önemli Midir?

 

Şunu bilmek gerekir ki, Facebook’ta özellikle kişisel profilinizin haricinde, şirketleri ve özel bir uygulamanızı anlatmak için sayfa ya da grup kurabilirsiniz. Ancak, şirketler için aslında grup çok büyük bir şey ifade etmemektedir. Sonuç itibariyle, grupta kişisel olarak bildirim gelmektedir. Yani, bu bildirime bakmak isterseniz görebilirsiniz. Ancak, sayfanın avantajı direkt olarak beğenenlerin ana sayfasına düşmesi hususu olmaktadır.

 

Facebook Sayfa Beğenisi Arttırma Read More

YOUTUBE İZLENME SAYISI NASIL ARTTIRILIR?

Sosyal medya ağı iletişim, merak, haberleşme, öğrenme gibi birçok durum için kullanılırken youtube izlenme sayısı nasıl arttırılır sorusu da çoğaldı. Bunun nedeni ise youtube üzerinden video kullanarak para kazanılmasıdır. Artık birçok kişi bunu meslek haline dönüştürerek izlenebilecek, dikkat çekici, yemek tarifleri, çocuk videoları gibi videolar çekerek yayınlamakta. Bu yol ile izleyicilerin artması durumunda ise para kazanmaktalar. Bu para kazanma isteği doğrultusunda youtube izlenme sayısı nasıl arttırılır sorusu da merak konusu haline geldi. Bir kişinin bu sayfayı sürekli izlemesi ile izleme sayısı artar mı? Ya da hile yoluna başvurarak izleyici sayımızı arttırmak mümkün olur mu? Youtube izlenme sayısının arttırma konusunu tam olarak açıklamamakta. Fakat birkaç tane bilinen bilgi ve kaynaklar var. İzlenme sayısının artması için öncelikle videonun 30 saniyeden fazla izlenmesi gerekmektedir. Yani koymuş olduğunuz video açılıp 30 saniyenin altında kapatılır ise izlenmiş sayılmaz. Yayınlamış olduğunuz videonuz 300 görüntülemede bir durdurulur ve algoritma sistemi bu görüntülemelerin doğruluğunu onaylamak için devreye girer.

İzlenme Sayısını Arttırmada Hile Yapılırsa Ne Olurmaxresdefault-300x169

Read More

İNSTAGRAM ENGELLEMELERİ NASIL UYGULANIR

İnstagram kullanımı keyifli ve oldukça kolay olan bir uygulamadır. Günümüzde hemen hemen herkesin kullanmayı seçtiği bu uygulama hakkında bilinmeyenleri öğrenmeye çalışan kişi sayısı da çoktur. Sık ve yoğun kullanımlar da instagram yorum engeli, instagram takip engeli gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Peki, bu sorunların sebebi nedir? İnstagramda saat başı işlem limitleri olur ve yoğun kullanımlar da instagram hesabınızın kapanmasına kadar gitmektedir. Bu durumlarda belirli sürelerde cezalar olabilir. 24 saat ve 48 saat arasında ki bu engelleri aşmak pek mümkün değildir. Yaptığınız veya yapacağınız aşırı kullanım hatalarını düzlemekte zorluk çekebilirsiniz. O yüzden bu uygulamayı daha dikkatli kullanmakta fayda vardır. Örneğin aşırıya kaçacak şekilde, fotoğraf paylaşımında bu sorun karşınıza çıkabilir. Yâda aşırı denilecek ölçüde yorum yapacak olmanızda aynı sorunu yaratabilir. Yapacağınız sorunlar spazm olara algılanabilir. Aynı şekilde, aşırı beğenmeler diğer paylaşımlar ve yorumlarınızda tekrar tekrar ekranınızda engelleme uyarıları almanız mümkündür. Her ne kadar bu engellerin aşıldığı aktarılsa da aslında bu engellerin aşılması güçtür. Anlatıldığı gibi instagram takip engeli ne zaman kalkar sorularının yanıtı ise 24 ve 48 saatleri arasında kalkabildiğidir.

Read More

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

Youtube’da videolar üzerinden para kazanmaya çalışanların en çok sorduğu soruların başında Youtube izlenme sayısı nasıl artar sorusu gelmektedir. Bizler de şimdi sitemizde sizlere bu konuda bilgi vermeye çalışacağız.

 

Bunun için çok çalışmanız gerekir, çünkü çok fazla videonun içerisinden sizler de en ön sıralara çıkmak istiyorsanız açık konuşmak gerekirse, çok fazla çekim ve video lazım. Ayrıca, abone konusunda da çok dikkatli hareket etmek ve insanlara kaliteli işler sunmak gerekli ya da internet sitemizi takip ederek, hem bizlerin yardımı hem de çeşitli sistemler sayesinde, sizler de rahatlıkla bu konuda destek alabilirsiniz.

 

Youtube İzlenme Arttırma Neden Önemli?youtube-izlenme-sayisi-sayma-sistemini-degistiriyor-705x290-300x123

Read More

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte türlü yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Bunlarda biri de internettir. İnternet sayesinde her istediğimize vakit kaybetmeden bir tık sayesinde ulaşabiliyoruz. Son zamanlarda sosyal medya denen bir furya aldı gitti. Bu uygulamalardan en eğlencelisi şüphesiz instagra’mdır. Bu program sayesinde beğendiğinizi fotoğraflarınızın üzerinde belirli düzenlemeler yaparak takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz. Beğen, yorum yap butonu mevcuttur. Yeni güncellemeler ile instagrama hikaye paylaşma özelliği de gelmiştir. Bu tür uygulamalar her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir. Bu tür uygulamaları kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan biri de hesabınızın çalınma olasılığıdır. Çalınan instagram hesabımı nasıl geri alırım? Bu konuda ilk olarak yapmanız gereken bu durumu instagram merkezine bildirmeniz gerekmektedir.

İnstagram Ne İşe Yarar?

Read More

İNTAGRAM POPÜLER HASTAGLAR

İnstagram hastags örnek verecek olursak # sonra anahtar kelimeyi yazar ve işlemi bitirirsiniz. Bu işlemi hastag denir. İnstagramda en popüler olanlarına beraber bakalım. Arkadaşlıkla ilgili olanlar #bestfriend #friend #friends #fun #funny #love #live #forever #smile #goodtime bunları örnek verebiliriz. İnstagramda defalarca gördüğümüz ve çoğu kez anlam veremediğimiz # instagram hastaglar anlamına gelmektedir. Bu işaret aslında belirli bir konuyu belirtmek ya da bu konuyu ayırt edebilmek için kullanılmakta. Küçük bir ayrıntı paylaşalım. Diyelim ki girmek istediğiniz hastag birden daha fazla kelimeden oluşuyor ise. O zaman bu kelimeleri birleşik yazmalısınız. Yoksa ilk kelime hastag olarak anlaşılır. İnstagram popüler hastaglar başlık olarak şunları örnek verebiliriz. Arkadaş, gün batımı ve doğumu, beğeni, kahve, yaz, aşk, doğa, güneş, moda, yaş günü, sanat, düğün, spor, seyahat, deniz, yağmur, kar, mevsimler, hayvanlar, yemek, teknoloji, çocuk, içecek ve daha birçok başlık olabilir. Gençler arasında sosyal medya üzerinde instagram popüler hastaglar oldukça yaygınlaşmıştır. Bu durum yazılı ve sosyal medyada oldukça etkili bir iletişim sağlama aracı olarak kullanılmaktadır. İlk bakıldığı zaman karışık gibi görülse de çoğu televizyon programlarında, dizilerde, eğlence programlarında ilgili haberleri daha çok bulmamıza yardımcı oluyor. Konuları paylaşımlarımıza eklememizi sağlar. Bu paylaşımlarla ilgilenen diğer kullanıcılarla yakınlaşmamızı sağlar.

İnstagram Popüler Etiketlerindir-2-300x147

Read More

TWİTTER HESAP NASIL ONAYLATILIR?

İnternet ortamında sosyal medya sitelerinin popülerliğinin artması ile birlikte Twitter hesap nasıl onaylatılır sorusu da çoğaldı. Sosyal sitelerde paylaşım yapmak artık gündelik hayatımızın sıradan bir parçası haline gelirken bazı paylaşımlardan da para kazanma amacı güdülmektedir. Bu paylaşımların izlenmesi de beğenilmesi de bu açıdan oldukça önemlidir. Sosyal medya hesaplarının marka adına ve kurumsallık adına onaylanmış hesapları oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu durum sosyal medya ağı olan Twitter içinde geçerlidir. Twitter  hesap  onaylatma bu sosyal medya ağında hesap onaylatabilmek için bazı kurallar var. İlk olarak tanınmış bir kişi olmalısınız veya markanızın tanınmış olması gerekmektedir. Eğer markanız tanınmıyor ise veya siz tanınmıyor iseniz Twitter hesabından onay almanız imkânsız. Bu yüzden denemeyin. Sosyal medya ağlarının en önemli özelliklerinden biriside takipçiniz olmasıdır. Twitter da ise en az 10 bin takipçiniz olmalı ki Twitter hesap onaylatma işlemini gerçekleştirebilesiniz. Takipçi sayınızda tutuyor ise geriye web sitenizin veya kişisel yani size ait bloğunuzun olması gerekmektedir. Bütün bu şartlar hazır ise hesabınız onaylanır. Fakat önemli bir konu daha var. Unutmayın sizi takip eden kişiler sahte veya aktif değil ise Twitter bunu anlar.

Twitter Mavi Tik AlmaTwitter-onaylı-hesap-300x203

Read More

İNSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMA YÖNTEMLERİ NELERDİR

İnstagram takipçi arttırma yöntemleri nelerdir sorusuna açıklık getireceğiz. Tüm ülke geneli olarak sosyal medya ağları ile ilişkili olarak yaşamaktayız. Hangi mekâna gidersek gidelim ilk olarak mekân bildirimi yapıyoruz. Daha sonra ne istediğimizi söyleyerek sohbete başlıyoruz. Ne yaptığımızı kare kare fotoğraflarken bunları sosyal medya sitelerinde paylaşıyoruz. En çok paylaşım yapılan sitelerin başında instagram gelmektedir. Çünkü bu site çok fazla kişiye ulaşıp beğeni getirmektedir. Beğeni ne kadar çok olursa o kadar çok takipçi kazanmış olursunuz. Fakat instagram takipçi nasıl arttırılır bilmiyorsunuz. İşte bu nokta da yazımızla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bütün ayrıntıları ve incelikleri sizlerle paylaşırken işinizi kolay hale getirerek adeta ter yağından kıl çeker gibi takipçi arttıracaksınız. Read More

İNSTAGRAM HESABI NASIL KAPATILIR VEYA DONDURULUR

İNSTAGRAM HESABI NASIL KAPATILIR VEYA DONDURULUR

İnstagram hesabı nasıl kapatılır veya dondurulur demeden önce iyi karar verin. Çünkü sosyal medya çılgınlığı giderek büyüyor. İnstagram hesabından tamamen kurtulmak istiyor iseniz size adım adım ne yapmanız gerektiğini anlatacağım. Öncelikle yeni olan bir durumu sizlerle paylaşalım. Açmış olduğunuz hesabı isterseniz haftada bir kez dondurabilirsiniz. Yani hesabınızı bir haftalığına kapatıp bir hafta sonra tekrar açabilirsiniz. Ama ben geçici süreliğine değil tamamen kapatmak istiyorum derseniz şu şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

  • İnstagram adresindeki hesabımı sil sayfasına girin. Bu işlemden önce siteye giriş yapmalısınız.
  • Hesabınızı neden kapattığınızı seçmeniz gerekmektedir. Açılacak olan kutudan bir sebep seçin ve çıkan kutuya parolanızı girin. En son ise hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine basın.

Bütün bu işlemler bittiği zaman unutmayın ki hesabınızı geri alamazsınız. Şimdiye kadar paylaşmış olduğunuz bütün fotoğraflar, videolar ve profil resminiz silinecektir. Bunlara takipçileriniz ve beğenilerinizde dahildir. Eğer fikrinizi değiştirme durumunuz var ise hesap dondurma işlemini gerçekleştirin. İntagram hesabı nasıl kapatılır veya dondurulur sorusunda neyi istediğinize karar verin.

İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabiliriminstagram-hesabı-kapatma-web-tarayicisindan-300x166

Read More

İnstagram Hesabı Nasıl Onaylatılır?

İnstagram günümüzde yediden yetmişe hemen herkesin kullandığı oldukça aktif bir sosyal medya ağı. Bu soysal medya ağında da ünlüler yer alıyor. Bu nedenle de onaylama işlemleri bu ünlüler için oldukça önemli 5-10k takipçi sayısına sahip olan kimselerde genellikle bu mavi tık olaylarına bayağı özeniyorlar. İnstagram mavi tik alma nasıl yapılır sorusuna en kapsamlı cevabı yazımızda bulabilir bununla birlikte işin hilesini bile buradan öğrenebilirsiniz. İnstagram hesaplarını onaylatmaya dair hemen her şey burada anlaşılır şekilde sizleri bekliyor.

İnstagram da diğer sosyal medya hesapları gibi onaylatma sonrasında büyük ödüller falan vermiyor. Hatta İnstagram hesap onay işlemleri için bir müracaat mercisi bile kurmamış. Bu kurulmamış merci zannediyoruz ki kafasına göre ünlü olduğu belli kişileri hesaplarını onaylatarak mutlu ediyor. Ülkemizde birkaç ünlünün hesabının onaylı olduğu gözden geçirilirse bu adamların ne kafayla iş yaptıkları sizin de takdir edeceğiniz şekilde meçhul.

İnstagram Mavi Tik Sahibi Olmak İsteyenler

Read More

OrganikTakip.com İle Kaliteli Hizmet Güvencesi

İnstagram takipçi satın al platformu konusunda gerçekleştirdiğimiz organik takipçi yüklemelerinden tutunda hemen her sosyal medya ağında gerçekleştirdiğimiz takipçi, izlenme ve beğeni faaliyetleriyle siz değerli müşterilerimize kaliteli sosyal medya planlama hizmeti vermekteyiz. Sosyal medya temeline bakıldığınızda insanların ilgisini çeken ve kaliteli olduğundan emin olduğumuz içeriklerin öne çıkmasından oluşmaktadır. Kaliteli içerikler paylaşıyor, ürünler üretiyor veya paylaşımlarda bulunuyor olabilirsiniz. Ancak bu emeklerinizin nankör sosyal medya da öne çıkamadığınız için alamama ihtimaliniz çok yüksek. Bu hareketsizliği ufak bir yatırımla hizmetlerimizden yararlanarak çok daha yukarıya taşıyabilir hak ettiğiniz ilgiyi ve alakayı sosyal medyada elde ettikten sonra büyümeye devam edebilirsiniz.

Facebook Hizmetlerimiz

Read More

Facebook sayfa beğenisi

Her ülkede milyar kullanıcıya sahip olan Facebook’da sayfanızın beğeninizi arttırmak hayal değil, Facebook sayfanızın daha çok kişi tarafından beğenilmesini istiyor ve sayfanızı büyütmek istiyorsanız yapacağınız işlem çok basit. Facebook’da bulanan sayfanızın daha çok beğeni almasını istiyorsanız, yapacağınız işlem çok basit. Bir yere para ödemeden, bir fotoğraf ya da sayfa beğenmeden Facebook sayfa beğenisi arttırabilirsiniz. Facebook sayfanızı daha çok kişi tarafından beğenmesini sağlayarak paylaşımlarınızın daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Facebook sayfanızın içeriğini günce tutup paylaşımlarınızı aktif tutuğunuz zaman beğenilerinizi de korumuş olursunuz. Facebook sayfanızı değişik profillerde paylaşıp daha çok kişinin sayfanızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Facebook ayrıca ciddi beğenisi olan sayfalar için reklam verilmesi için imkan sağlamaktadır. Böylelikle beğenisini arttırdığınız sayfada reklam verme fırsatınızda bulunacaktır. Sayfanızın diğer profillerde reklamının yapılması sizin sayfanın tanınırlığını arttırır. Sayfanızı herkesin sevdiği, popüler hale getirmek zor değil, hatta sizi yormadan zorlamadan küçük hamlelerle halledebilirsiniz. Bu hamleleri yaptıysanız artık sayfalarınızı aktif halde tutmanız yeterli olacaktır.

Facebook Sayfasında Paylaşımlar Nasıl Olmalıimages-300x141 Read More

Facebook sayfa beğenisi

Sosyal medya platformları içerisinde en çok kullanıcıya sahip olan facebook, yediden yetişme bütün her türlü insana ulaşabileceğiniz bir yer. Facebookda siz bir konu ya da kişi için sayfa açabilir buradan paylaşımlar yapabilirsiniz. Facebook sayfanızın beğenisini arttırmak için küçük işlemler yapmanız yeterlidir. Facebook sayfanızı facebook beğeni arttırma ile ücretsiz ve kolay bir şekilde beğenisini arttırabilirsiniz. Facebook beğenilerinizi korumak için aktif olmak önemlidir.  Facebook sayfanızda yapacağınız paylaşımlar sayfanızı beğenenlerin beklentilerini karşılamalı, özgün ve güncel olmalı. Facebook sayfanızı beğenenlerin sizin sayfanızda daha çok zaman geçirmesi ve paylaşımlarınızı beğenip yorum yapması için popüler ve gündeme uygun paylaşımlarla etkileşim halinde olabilirsiniz. Facebook sayfanızı büyütmek düşündüğünüz kadar zor değil. Karmaşık işlemler ya da büyük meblağlar ödemenize gerek yok. Aktif kullandığınız bir    facebook sayfanızın beğeni sayısını kolayca arttırmanız mümkün.

Facebook Sayfamı Nasıl Büyütebilirimindir-1-300x149

Facebook sayfanızın bir konusu veya amacı varsa o amaç doğrultusunda paylaşım yapabilir, beğeni yapan insanların daha çok dikkati çekme fırsatı bulabilirsiniz. Paylaşımlarınızı yaparken sayfanızı beğenenlerin en aktif olduğu zamanda paylaşmanız daha çok ve çabuk görünmesini sağlar. Paylaşımlarınızın beğeni ve yorum sayısı da sayfanızın beğenisi için önemlidir.  Facebook sayfa düzeni ve profilinizdeki paylaşımlar daha çok ilgi çekmesi için facebook sayfanızla ilgili paylaşımlar yaparak beğenilerinizi koruyabilirsiniz. Sayfanız için facebook sayfa beğenisi hilesi ile facebook sayfa beğeninizi de arttırabilirsiniz. Bunun için küçük bir işlem yaparak, büyük meblağlar ödemeden halledebilirsiniz.  Beğeni hilesi ile beğeninizi arttırın ve facebook sayfanızın daha tanınır hale gelmesini sağlayın. Facebook sayfanız büyütmeniz hayal ettiğiniz kadar zor değil, bu işlemi kimseye gerek duymadan kendiniz halledebilirsiniz. Facebook sayfa beğeni hilesi ile sizde facebook sayfanızın beğeni sayısını arttırabilirsiniz.

Facebook Sayfası Beğeni Hilesi

Read More

Twitter Trend Topic Satın Al

Sizler de twitter konusunda ön planda olmak için Twitter Trend Topic Satın Al tercihi ile sizler de çok rahat bir şekilde gerek kişisel, gerekse tüzel profilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Biliyorsunuz ki, artık Twitter gerçekten de Türkiye gündemini değiştirebilir bir sistem haline geldi. Hatta dünya gündemi hakkında da çok kısa şekilde sizler de yorumlarınızı yapabiliyorsunuz.

 

Tüm bunların ışığında sizler de rahatlıkla en iyi şekilde sonuçlar alabilmek için, rahatlıkla bu konuda destek alabilirsiniz.

 

Twitter Trend Topic Nasıl Olunur?

469636-3-4-8ecba-300x216

Read More

Facebook Sayfa Nasıl Onaylatılır

Facebook ülkemizde ve dünya genelinde oldukça fazla kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmakta olan oldukça aktif bir kullanım trafiğine sahip bir sosyal medya ağı. Facebook sayfa doğrulama talebi belli bir kitleye ulaşan hemen her sayfanın isteyeceği bir şey. Bu işlem sonrasında sayfa ismi yanında çıkan mavi tik işareti bu hesabın Facebook tarafından onaylanmış olduğunu belirtiyor. Bu sayfaların içeriklerinin ilgili kuruma veya kişiye ait olduğu bilgisi de yine bu mavi tik sayesinde anlatılan işlemlerden. Bu onaylatılmış hesap türleri özellikle kurumsal sayfalar için büyük önem arz etmekte. Büyük bir firmanın onaylanmamış bir Facebook sayfası olursa bu rezalet anlamına gelebilir.

Bu onaylanma hali sayfa ekranına gelen mavi bir tik ile sağlanırken bizlere büyüme yolunda daha çok başarıyı beraberinde getiriyor. Ancak Facebook sayfa nasıl onaylatılır sorusu birçok büyük sayfanın dahi aklını kurcalarken bu işlem ülkemizde bazen kalıcı sorunlarla karşı karşıya gelebiliyor. Bu işlemi yapmak için diğer sosyal medya hesaplarınız ile Facebook bağlantılı olanları alternatif olarak kullanmak şu sıralar en doğrusu. Bu iki yolu da sizlere anlatarak işlemimize başlayalım.

Facebook Yardım Merkezi Yardımı İle Sayfa Onaylatmaindir Read More

Twitter Takipçi Arttırma Siteleri

Twitter takipçi arttırma siteleri Twitter kullanıcılarının birçoğu tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. Sosyal medyanın beyin kısmını işaret eden Twitter insanların fikir ve duygularını yazılı dille açıkladıkları bir sosyal ağ. Açık konuşmak gerekirse biraz daha politik olduğu için Twitter benim en sevdiğim sosyal medya ağıdır. Bu sosyal medya ağında popüler olabilmeniz için gerekli olan tek şart sadece iyi bir takipçi sayısına sahip olmanızdır. İyi bir takipçi sayısına sahip olduğunuzda sizlere oldukça başarılı bir gelecek sunabilir diyebiliriz. Ancak ülkemizde ve dünya üzerinde çok ciddi takipçi rakamlarına ulaşmış birçok sayfa bulunduğundan kendi çabanızla bu şekilde bir ilerleyiş sergilemeniz maalesef imkansız. Bu nedenle ilk aşamada biraz destek almanız gerekiyor. Bunu da Twitter hilesi yapan siteler aracılığıyla kolaylıkla sağlayabilirsiniz.  Bu sitelerin birçoğu yalan bir politika izleyerek sadece sizi kandırsa da sizlere gerçekten hizmet alabileceğiniz Twitter takipçi sitelerinin özeliklerini anlatacağız. Bu özelliklere sahip sitelerden Twitter hesabınızın daha da ileriye gitmesi için hizmet satın alabilirsiniz. Ancak dolandırıcılarla dolu bir sektör olduğunu unutmayın ve her işinizi sağlam yapın.

Twitter Takipçi Hilesi Hizmeti Veren Siteler00-twitter-takipci-arttirma-1442912727-300x171

Read More

İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

İnstagram günümüzde yediden yetmişe herkesin kullandığı oldukça yoğun bir kullanım trafiğine sahip olan bir sosyal medya ağıdır. İnstagram hesabı nasıl açılır sorusu da bu kervana katılmak isteyenlerin başının belası olan bir soru. Sizlere bu yazımızda İnstagram hesabının açılması evresinde ne yapmanız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. İnstagram hesabı açmadan önce sizlere İnstagram ortamını biraz olsun anlatmakta fayda görüyoruz. Hemen başlayalım!

Nasıl Bir Yer Bu İnstagram?indir-3 Read More

Youtube Kısıtlı Mod Nasıl Açılır Veya Kapatılır?

Youtube sosyal medya kavramını oldukça ileriye taşıyan bir oluşum Youtube kısıtlı mod ilk görünüşte biraz saçma gelse dahi Youtube yetkilileri tarafından izleyici kitlesini iyileştirmeye yönelik yapılmış naçizane hareketlerden bir tanesi. Youtube görüntülü bir paylaşım ağı olarak günümüzde en az televizyonlar kadar fazla kocaman bir izleyici kitlesine sahip. Bu izleyici kitlesinin yaş ortalaması ise ülkemizde gördüğümüz rezalet tablonun tam olarak dünya çapına yayılmış hali. Yani Youtube kanallarının videolarını genellikle çocuk yaşta dediğimiz 13-17 yaş aralığı izliyor.

Bu izleme yaşı ortalamalarda böyle yoksa 3 yaşındaki çocuğun eline çizgi film açıp susması için telefonunu kullanan anneleri fazla çaba harcamadan ülkemizde bulabilirsiniz. Bu tarz bir izleyici kitlesine sahip olan Youtube temelde bu kitleyi daha iyi yerlere yönlendirmek üzere Youtube platformlarına bir mod ekledi. Kısıtlı mod olarak bilinen bu mod küçük yaştaki insanlara yönlendirmelerde çıkacak olan videoları kapsıyor. Yetişkin kullanıcıların ve Youtube yayını yapan kimselerin belirlediği videolar kısıtlı mod özelliği açık olan bir hesapta ilgili kullanıcıya gösterilmiyor. Bunun içerisinde CS Go yayınlarına varıncaya kadar birçok şiddet içerikli oyunda dahil. Bu uygulama sonrasında yayıncıların oldukça rahatladıklarını söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise gelen saçma yorumlar. 12 yaşında tabletin başında durmaktan beyni patatese dönüşen bir çocuk ne yapar elbette birilerini klavyede küfür eder. Neyse bu özellik oldukça faydalı oldu. İsterseniz bu özelliği nasıl açıp, kapatacağımıza göz atalım.

Youtube Kısıtlı Mod Nasıl Açılır?indir-2-300x109 Read More

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır

Her gün milyonlarca kişiler tarafından ziyaret edilen Youtube, Steve Chen, Jawed Karim ve Cihan Hurley adlı üç genç tarafından 2005 yılında kurulmuştur. 19 ay gibi kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşan Youtube çok büyük bir şirket haline gelmiştir. Bu şirket 2006 yılında Google tarafından satın alınmıştır. Bu sayede daha da büyütülerek daha geniş kitlelere ulaşma olanağı bulmuştur. Youtube izlenme arttırma sayısını arttırılmasıyla birlikte yatırımları da artış göstermektedir. Bu kanalda  kullanıcılar  farklı  kullanıcıların  videolarını  izleme olanağına  sahip olurken kendi videolarını  yükleme özelliğini  de gerçekleştirir.

Youtube ile Nasıl Para Kazanılır?

Read More

Twitter Takipçi Almak

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişim göstermesi ile birlikte insan hayatına da ciddi anlamda katkıları olmuştur. Teknolojinin yanı sıra internetin de insan hayatına girmesi ile birlikte türlü yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Bunlardan biri de sosyal medyadır. Günümüzde inceleyecek olur isek sosyal medya kullanmayan birey nerede ise yok gibidir. En etkili sosyal medyadan biri de Twitter’dır. İstediğiniz tüm ünlülere anında ulaşabilme sahip olursunuz. Ayrıca herhangi bir konu üzerinde gündem oluşturarak sesinizi ilgili mecraya duyurabilirsiniz. Bunların da örnekleri mevcuttur. Twitter takipçi almak mümkün müdür? Bunun çeşitli yöntemleri vardır. Genelde takipçi satın alma işlemi vardır. Belli bir ücret karşılığında size anında takip isteği gelir. Ne kadar fazla ödeme yapar iseniz o kadar takipçi sayınız artacaktır. Bu sayede fenomen olma yolunda ilerlersiniz.

Twitter İle Gündem Yaratın

Read More

İnstagram Yardım Merkezi

İnternetin hızla yayılması sonucunda insan hayatına da ciddi anlamda etkisi olmuştur. Bu sayede istediğiniz her şeye çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Teknoloji gelişmeye başladıkça türlü yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Sosyal medya denen bir çığ başlamıştır. İnstagram, fotoğraflarınızı çeşitli filtreler sayesinde arkadaşlarınız ile paylaştığınız bir platformdur. Bu sayede istediğiniz tüm kişilere de ulaşmanız mümkündür. Herhangi bir konuda sıkıntı yaşar iseniz instagram yardım merkezi bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır. İnstagram büyük bir platform olduğu için her konuda hassas davranmaktadır. İnstagram sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünyada da ciddi anlamda kullanıcısı olan bir sosyal medyadır. Fotoğraf çekmeyi seven ve fotoğraf paylaşmayı seven insanlar için vazgeçilmez bir uygulamadır.

İnstagram Yardım Merkezi  Read More

Instagram Hesabını Facebook Sayfasına Nasıl Bağlanır?

Gelişen Teknoloji sayesinde birçok işlem sosyal medya üzerinden yapılmaktadır. Sosyal medya araçlarını kullanarak dijital dünyada kendinize bir yer edinebilirsiniz. Bu işlem öyle bir popüler bir hal almış durumda olacak ki sosyal medya uzmanlığı adı altında firmalar iş süreçlerini takip etmek adına eleman arayışına girmiş durumdalar. İş imkanı olarak da bir aracı konumunda bulunan bu sosyal medya uygulamalarını kullanarak mevcut müşteri sayısının artarak çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda kaliteli hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek sosyal medya hesaplarınızı yönetilmesini talep edebilirsiniz. Yönetilen sosyal medya hesaplarında grafik uygulamalarının paylaşımı düzenli olarak gerçekleşmelidir. Örneğin Facebook’ta yayınlanan ve özgün tasarımlardan oluşan afişlerde, indirimi kampanyaları kolayca takip edebilirsiniz. Bu anlamda da sosyal medya kullanan insanların beğenisini alarak bu yöntem ile reklam yapabilirsiniz. İyi bir reklam aracı olarak sosyal medya uygulamaları kullanılabilir. Bu anlamda sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’ı Facebook sayfanıza bağlayabilirsiniz. İnstagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? Sorusunun cevabı olarak facebook da bulunan yönergeleri takip etmek olacaktır.

  Hesaplar Arası Bağlantı Nasıl Yapılır? 

instagram-baglantili-hesaplar-176x300
Hesaplar arası bağlantıyı sağlamak için bu programları kullanabilirsiniz. Programlarda yer alan bağlantı seçenekleri ile birden fazla sosyal medya hesabını bağlayabilirsiniz. Bağlanan sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram’ı Facebook sayfasına bağlayarak oradaki kullanıcılarında beğenilerinizi görmesini ve paylaşımlarınız hakkında bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Bu hesap bağlama işlemi çeşitli adımlardan oluşmaktadır adımları doğru yerine getirebilmek için Instagram hesabınızın olması gereklidir. Instagram hesabını mobil uygulamaların yer aldığı marketlerden indirebilirsiniz. Marketlerden indirmiş olduğunuz uygulamaya giriş yapabilmek için Facebook hesabınızın olması gerekir. Bir diğer yöntem de eposta hesabı ile giriş yapmaktır. Eposta hesabını kullanarak giriş yapmanız durumunda bağlantılı bir hesap ile giriş yapmış olmazsınız. Giriş yaptıktan sonra Ayarlar bölümünden bağlantılı hesaplardan Facebook seçilir. Ardından onaylanarak Facebook hesabı ile bağlantısı yapılır. Yapılan bu bağlantı işlemi ile birlikte Instagram üzerinden paylaşılan her gönderi Facebook hesabınızdan da anlık olarak paylaşılır. Böylece sizi takip eden insanların paylaşımlarınızı görmek için Instagram’a girmelerine gerek kalmamış olur. Şu kişilerle paylaş seçeneğine tıklayarak gönderilerinizi kimlerin görmesini belirleyebilirsiniz. Facebook hesabı ile instagram hesabını bağlamak oldukça kolay bir işlemdir. Sadece adımları takip etmeniz yeterlidir.

Bir Duyuru ve Bildiri Aracı Olarak Sosyal Medya 

Bir duyuru ve bildiri aracı olarak sosyal medya uygulamalarından Instagram’ı seçebilirsiniz. Instagram sosyal medya hesabını kullanarak kaliteli ve özgün içeriklerden oluşan paylaşımları yapabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımlar ile takipçi sayınızın artmasını kolay yönden sağlayabilirsiniz. Artan sosyal medya kullanımından dolayı insanlar artık internet üzerinden araştırma yapmak yerine sosyal medyadan bilgileri okuyarak bilgilenmek istiyorlar. Örneğin basit bir yemek yapmak için internet üzerinde sitelerde gezinmek yerine instagram hesaplarından paylaşılan yemek tarifleri gönderilerini takip ediyorlar. Beğendiğiniz takipçilerin sizden bildiri almaları için hesabınızda bazı işlemleri yapmanız gerekir. Bir istatistik aracı olarak, hangi gönderilerinizin insanlar tarafından ne gibi işlemlere maruz kaldığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Twitter’da Ürün ve Hizmet Pazarlaması

Ürün ve hizmet pazarlaması için marka ve işletmeler sosyal ağlarda son dönemde boy göstermeye başlamıştır. Bu kadar büyük bir pazar markalar tarafından da değerlendirilmekte ve kullanılmaktadır. Bu kadar büyük bir pazar olan Twitter’da ürün ve hizmet pazarlaması için birçok teknik yer almaktadır. Bu teknikleri uygulayarak satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ve hizmetleri Twitter’da pazarlamanız mümkündür.

Hedef Pazar Belirleyin

Twitter’da profilleri birbirinden farklı birçok kullanıcı mevcuttur. Ancak siz bu kullanıcılar içerisinde hedef pazarınızı belirlemelisiniz. Ürün veya hizmet pazarlamasını yapacağınız materyalin hangi kitleye hitap ettiğini iyi araştırmalı ve bu kitleyi hedeflemelisiniz. Hedeflediğiniz kitlenin yaş grubu, nerede yaşadığı, ilgi alanları ve cinsiyetine göre reklam çalışmaları yapabilir, ürün ve hizmetlerinizi satabilirsiniz. Yanlış bir kitleye satış yapmaya çalışmanız deyim yerindeyse boşa kürek çekmeniz anlamına gelecektir. Bu nedenle iyi bir pazar analizi yapmalı ve hedef kitlenizin özelliklerini belirlemelisiniz. Bu kitlenin beğendiği sayfaları takip edebilir ve popüler sayfaların tweet’lerine cevap yazabilirsiniz. Karşılıklı etkileşime geçerek ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Takipçilere Önem Verintwitter-1-300x219

Read More

Twitter’dan Para Kazanma

Twitter tüm dünyada kullanılan en büyük sosyal ağlardan birisidir. Bu kadar çok kişinin olduğu büyük bir platformda para kazanmak da mümkündür. Eğer çok sayıda kişi tarafından takip ediliyorsanız Twitter’dan para kazanabilirsiniz. İşte Twitter’da para kazanmak için izleyebileceğiniz yollar ve uygulayabileceğiniz yöntemler:

Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır?twitter-bird-dollars-hed-2014_0-300x169

Read More

Twitter Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sosyal ağ denince akla gelen ilk platformlardan birisi olan Twitter, her geçen gün gelişen sistemi ve özellikleriyle kullanıcılarını arttırmaya devam etmektedir. Dünyanın her yerinden üyesi olan Twitter, kullanım kolaylığı ve basitliği ile birçok kişiyi kendisine bağlamıştır. Bir mikro blog ağı olarak nitelendirebileceğimiz sistemde insanlar gündemi takip edebilmekte, seslerini burada duyurabilmekte ve yaşadıklarınız, üzüntü – sevinçlerini bu platformda paylaşabilmektedir. Hastag ile paylaşılan konular hakkında tweet’lerde bilgi verilebilmektedir. Tüm dünyada ve ülkemizde popüler olan konular hakkında Twitter’da ekranın sol tarafında hastag’ler bulunmaktadır. Bu hastag’lere tıkladığınızda o hastag ile atılan tweet’lere ulaşabilir, beğeni yapabilirsiniz.

Twitter Nasıl Kullanılır?

Read More

Twitter Fenomen Olma Yolları

Twitter tüm dünyada kullanılan bir mikro blog ağıdır. 140 karakter paylaşımların yapılabildiği bu platformda her gün on binlerce tweet atılmaktadır. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi Twitter’da da çok sayıda kişi ile etkileşime geçen hesaplar popüler olmakta ve ön plana çıkmaktadır. Yani kısaca Twitter’da fenomen olmak için çok sayıda takipçiye ulaşmanız gerekir. Eğer paylaşımlarınızı çok sayıda kişi görür, beğenir ve re-tweet yaparsa bu sizin bir Twitter fenomeni olduğunuz anlamına gelebilir. Tabii çok sayıdan kastımız en az 100.000 takipçi ve çok sayıda etkileşimdir. Eğer 100 bin takipçiye ulaşabilirseniz marka ve işletmelerden gelen reklam tekliflerini de değerlendirebilir, hesabınızda reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Popüler Tweet’ler Atmak

Twitter’da her gün on binlerce tweet’in atıldığını söylemiştik. Bu tweet’ler arasından sıyrılıp ön plana çıkmak ve popüler olmak için farklı, özgün ve kaliteli tweet’ler atmalısınız. Bu tweet’leri hastag kullanarak da Trend Topic yani TT olan konularda görünmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece bu konu ile ilgili Trend Topic sekmesine tıklayan kişiler konu ile ilgili atılan tweet’ler arasında sizin tweet’inizi de görebilirler. Böylece daha fazla kişiye ulaşma şansına ulaşabilirsiniz.

Kendi Karakterinizi OluşturunTwitterda-Fenomen-Olmak-İstiyorsanız-300x164

Read More

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Twitter tüm dünyada milyonlarca takipçisi olan bir sosyal ağdır. Mikro blog sitesi olarak tanımlanan Twitter, çok sayıda insanla tanışıp etkileşime geçebileceğiniz kaliteli bir platformdur. Sosyal ağlarda genel olarak insanlar fazla takipçiye ulaşmak ve daha popüler bir hale gelmek için takipçi arttırma yollarına başvururlar. Böylece yaptığınız paylaşımlar daha fazla kişi tarafından görülür ve daha fazla etkileşim alırsınız. İşte daha popüler hale gelmek için Twitter’da takipçi arttırma yolları:

İlgi Çekici Olmak

Twitter’da takipçi arttırmanın en etkili yolu ilgi çekici olmaktan geçer. İlgi çekici olmaktan kasıt attığınız tweet’lerin insanlar tarafından beğenilmesi ve etkileşim almasıdır. Bu şekilde farklı ve ilgi çekici paylaşımlar yaparsanız çok sayıda insana ulaşabilirsiniz. Tweet’inizi beğenen kişiler re-tweet yaparak paylaşımlarınızı dolaylı olarak kendi takipçilerine de duyurmuş olur. Böylece hızlı bir şekilde takipçi artışı sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı herkese açık bir hale getirirseniz attığınız tweet’leri herkes görebilir. Dikkat çeken tweet’ler atabilirseniz takipçi sayınız da artış gösterebilmektedir. Ayrıca TT olan yani Trend Topic olan konular hakkında tweet atmanız da takipçilerinizi arttıracak bir yöntemdir.

Takipçilerinizle Etkileşim Halinde Oluntwitter-takipci-arttirmak-300x198

Read More

Youtube’da 100.000 Takipçiye Ulaşma

Birçok kişi son dönemlerde oldukça popüler olan Youtuber’lığa merak sarmıştır. Youtube’da sürekli olarak video yayınlayan profesyonel bir kanala sahip olan kişiler için kullanılan Youtuber’lık tanımlaması son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Çok fazla abone sayısına sahip olan kanalların yayınladığı videolar yüz binlerce izlenme almaktadır. İzlenme alan kişiler Youtube’dan para kazanabilmektedir. Bu da Youtube platformunu bir gelir kaynağı haline getirmekte ve internetten para kazanmanın yolunu açmaktadır. Eğer Youtube’da başarılı olmak, popüler olmak ve para kazanmak istiyorsanız kanalınızda kaliteli videolar paylaşmalısınız. Daha sonra ise izleyeceğiniz strateji abone arttırma üzerine olmalıdır. Abone sayınız ne kadar fazla olursa kanalınızın popülaritesi de o düzeyde artacaktır. Yüklemiş olduğunuz videolar da abone sayınıza göre izlenmeye ulaşacaktır.

Youtube’da Abone Arttırmamaxresdefault-1-300x212

Read More

Youtube’da Telif Hakkı

Youtube’da birçok video ve kanal telif ihlali yüzünden yayından kaldırılmaktadır. İlk etapta uyarı verilse de ilerleyen zamanlarda video ve kanalların telif hakkı ihlali yapması durumunda süresiz olarak kullanıcının hesabı kapatılabilmektedir. Telif ihlaline neden olan birçok unsur bulunmakta ve çoğu kullanıcı bu unsurlara dikkat etmemektedir. Kimi zaman ise önem verilmeyen ve göz ardı edilen bazı etkenler videonuzun telif hakkından dolayı kaldırılmasına hatta kanalınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olabilmektedir. İşte en fazla Youtube’da telif hakkı ihlaline neden olan etkenler:

Orijinal Görüntü

Diğer videolardan montaj yapmanız veya belli bir kısmı almanız  olabilir. Bu nedenle videodaki görüntüler orijinal olmalıdır. Ya hiçbir yerde yayınlanmamış veya tamamen sizin çektiğiniz bir video olmalıdır. Fikir ve ürün hırsızlığı kapsamına giren her görüntü telif hakkı ihlalinden ceza almanıza neden olabilmektedir.

Müziklerindir

Read More

Youtube’da İzlenme Sayısı Arttırma

Son dönemlerde daha da popülerleşen Youtube’da birçok yeni kanal ortaya çıkmaktadır. Bilinen popüler kanallar haricinde her gün yüzlerce kanal açılmakta ve bir o kadarı da kapanmaktadır. Bunun temel sebebi ise herkesin Youtube’da başarıyı yakalayamamasıdır. Youtube’dan para kazanma hevesiyle birçok kişi hesap açmakta, kanal oluşturmakta ve bu kanala videolar yüklemektedir. Genellikle bu videolar başkalarına aittir ve er yada geç Youtube tarafından fark edilir. Telif ihlali ile askıya alınan, kapatılan ve videoları kaldırılan birçok kişi vardır. Youtube’da başarılı olmak ve az önce bahsettiğimiz grupta yer almamak için orijinal içerikler üretmeli, telif hakkında da son derce dikkat etmeliyiz. Kanal açmak oldukça kolay olsa da çok sayıda izlenen bir video üretmek oldukça zordur. Youtube’da en önemli kriter olarak düşünebileceğimiz izlenme sayısı bu nedenle çoğu kanal sahibi için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Videoların İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

Eğer yüklemiş olduğunuz videoların izlenme sayısını yeterli düzeyde arttırabilirseniz, hem daha popüler bir kanala sahip olmuş olursunuz, hem de reklamlardan para kazanabilirsiniz. İzlenme sayısı düşük olan videolardan çok az para kazanırken, milyonlarca kişi tarafından izlenen videolardan yüksek miktarlarda gelirler elde edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kez izlenen videoların yükleyen kişilere çok miktarda para kazandırdığını göz önünde bulundurmalısınız. İzlenme sayısı esasen videonun kalitesi ile doğru orantılıdır. Abone sayısı çok fazla olan kanallarda yüklenen videolar haliyle çok sayıda izlenmektedir. Bu nedenle izlenme sayısını arttırmak için ilk etapta abone sayısını arttırmaya çalışmalısınız.

İzlenme Sayısını Arttırmayoutube-667451_960_720-300x150

Read More

Youtube’da Popüler Kanal Oluşturma

Youtube her yaştan insanın vakit geçirdiği dünyanın en gelişmiş ve en iyi video platformdur. Bu platformda her gün yeni kanallar açılmakta ve her kategoride neredeyse sayısız kanala rastlanmaktadır. Oyun incelemeleri, ürün tanıtımları, bilgi videoları ve daha birçok konu hakkında sayısız video mevcuttur. Youtube’da başarılı olmak isteyen kişiler profesyonel ve disiplinli bir çalışma yapmalıdırlar. Sadece oyun kategorisinde bile tüm dünyada yüz binlerce kanal olduğunu düşünürsek bunların arasından sıyrılmanın ve öne geçmenin oldukça zor olduğu açıktır. Birçok rakibin yer aldığı platformda ön plana çıkmak için farklı özgün ve kaliteli içerikler oluşturmalısınız. Eğer planlı programlı ve disiplinli bir şekilde çalışırsanız Youtube’da popüler bir kanal oluşturmamanız için hiçbir sebep yoktur.

Youtube’da Popüler Olmakmaxresdefault-300x212

Read More

Youtube’dan Para Kazanma

Youtube tartışmasız dünyanın en büyük video platformudur. Her gün yüz binlerce video paylaşılmakta ve milyonlarca kişi bu videoları izlemektedir. Hatta öyle ki izlenme sayısı 100 milyonu aşan birçok video bulunmaktadır. Bu denli çok izlenen videolar ve Youtuber’lar için ise para kazanmak kaçınılmazdır. Youtube, yayıncıların kanallarından para kazanmalarına imkân tanımaktadır. Böylece orijinal video çeken kişiler videolarının başında ve video içerisinde görünen reklamlar sayesinde belli miktarda para kazanmaktadır. Youtube’dan para kazanmak için ilk etapta orijinal videolar çekmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Tabi bu videolar izlenmeli ve birçok kişiye ulaşmalı. Çektiğiniz video ne kadar kişi tarafından izlenirse Youtube’dan kazanacağınız para miktarı da o oranda artmaktadır. Bu nedenle izlenme oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?images

Read More

Yeni Gelen İnstagram Özellikleri

Dünyanın en popüler sosyal ağı olma yolunda hızla ilerleyen İnstagram, yaklaşık 500 milyon kullanıcıya sahiptir. Tüm dünyada birçok insanın hesap açtığı ve kullandığı İnstagram’da her gün milyonlarca paylaşım yapılmaktadır. Bu kadar kaliteli bir platform olmasının en temel nedeni ise sistemin fotoğraf paylaşımı konusunda adeta bir öncü olmasıdır. Sürekli gelen güncellemelerle kendini her geçen gün yenileyen platformda sürekli yeni özellikler kullanıma sunulmakta ve bu özelliklerle kullanıcıların memnuniyeti arttırılmaya çalışılmaktadır. İşte yeni gelen İnstagram özellikleri:

Fotoğraf Düzenleme

Bilindiği üzere İnstagram kaliteli ve birçok özelliğe sahip bir uygulamadır. Bu uygulamanın son gelen yeniliklerinden birisi de fotoğraf düzenlerden artık düzenleme işine yarım kaldığınız yerden devam edebiliyor olmanızdır. Artık uygulamayı açarak fotoğraf düzenlemeye kalktığınızda uygulamadan çıkış yaparsanız fotoğrafınız taslak olarak kaydediliyor ve giriş yaptığınızda tekrar düzenlemeye devam edebiliyorsunuz. Bu da tekrar uğraşmanızın ve zaman harcamanızın önüne geçen bir yenilik olarak öne çıkıyor.

Hikâyeler3-1-940x470-300x150

Read More

İnstagram’da Pazarlama

İlk olarak IOS’ta kullanıma açılan İnstagram daha sonra Android telefonlar için de indirilebilir hale gelmiştir. Her gün milyonlarca fotoğraf, kısa video ve hikâye paylaşımının yapıldığı platformda birçok marka ve işletme de yerini almaya başlamıştır. Bu kadar çok sayıda üyenin olduğu büyük bir platformdan işletme ve markalar da ürün ve hizmetlerini pazarlamaya çalışmaktadır. Böylece markalar İnstagram’da ürün ve hizmet satışı yapabilmektedir. Sosyal medya birçok firma için pazar alanı oluşturmuştur. Bu nedenden dolayı birçok marka ve işletme sosyal ağları büyük bir pazar alanı olarak görmekte, ürün ve hizmetlerini bu platformlarda pazarlamaktadır. Birçok farklı tipte insanın buluştuğu platform marka, işletme ve bireysel kullanıcılar için gelir kaynağı olmuş durumdadır.

İnstagram’da Ürün Satmakindir-1-300x150

Read More

İnstagram’da 10.000 Takipçiye Nasıl Ulaşılır?

Tüm dünyada yaklaşık 500 milyon üyeye ulaşan İnstagram kaliteli bir fotoğraf paylaşım sitesidir. Sadece fotoğraf değil kısa videolar ve 24 saat sonra kaybolan hikâyeler de paylaşabilmeniz mümkündür. İnstagram’ın bu kadar popüler ve kullanışlı bir uygulama olması doğal olarak kullanıcı sayısını da arttırmıştır. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları filtre özelliği ile düzenleyerek benzersiz bir hale getirebilir ve fotoğrafın tam olarak istediğiniz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece paylaştığınız fotoğrafların daha iyi bir hale gelmesi de kaçınılmaz olacaktır. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi İnstagram’da da takipçiler önemli bir faktördür. Takipçisi çok olan hesapların paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum gelirken takipçisi az olan kişiler paylaşımlarına fazla etkileşim alamamaktadır. Ayrıca binlerce takipçiye ulaşan hesaplarda marka ve işletmelerin reklamları da yayınlanabilmektedir. Popüler hesaplarla iletişime geçen markalar para karşılığında hesaplarda reklam yayınlamaktadır. Böylece popüler hesap sahipleri için İnstagram’da para kazanma imkânı da doğmaktadır.

İnstagram’da takipçi Arttırma

Bunun için farklı ve kaliteli paylaşımlar yaparak çok sayıda takipçiye ulaşabilirsiniz. Daha önce görülmeyen, orijinal ve farklı paylaşımlar yaparak çok sayıda takipçi kazanabilirsiniz. Bazı komik fotoğraf ve video paylaşımı yapan hesapların takipçi sayıları milyonları bulmaktadır. Yüz binlerce takipçiye sahip olan profillerin ortak özelliği ise farklı ve özgün paylaşımlarda bulunmalarıdır. Kimi hesapta kısa bilgiler yer alırken kimi hesaplarda ise komik video ve fotoğraflar yer almaktadır. Nasıl bir hesap oluşturacağınız, hesabınızda ne tür içerikler paylaşacağınız tamamen size kalmış bir durumdur. Bu konuda detaylı bir araştırma yapabilir ve çok sayıda takipçisi olan hesapları inceleyerek nasıl bir strateji izleyeceğinizi belirleyebilirsiniz.

İnstagram’da 10.000 Takipçiye Ulaşmakindir-300x130

Read More

İnstagram Takipçi Arttırma Yolları

İnstagram dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisidir. Öyle ki sadece görsel paylaşımlar üzerine kurulu olan bu sistemin tüm dünyada milyonlarca üyesi mevcuttur. Yaklaşık 500 milyon kullanıcıya ulaşan İnstagram, gün geçtikçe büyümeye devam edecektir. Fotoğraf paylaşımı üzerine kurulu olan sistemin mevcut özellikleri de birçok insanı kendisine çekmeye devam etmektedir. Çektiğiniz fotoğrafları paylaşmadan önce istediğiniz şekilde düzenleyebilir, filtreleyebilir ve daha iyi bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Birçok özelliğin barındırıldığı sistemde fotoğraflarınızı, kısa videolarınızı ve hikâyelerinizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bu kadar kullanıcının mevcut olduğu sistemde takipçi arttırmak hem kolay hem de zordur. Kolay olmasının nedeni takipçi kazanmanız için birçok yolun mevcut olmasıdır. İnstagram’da takipçi arttırmanın zorluğu ise farklı ve özgün paylaşımlar yapmanızın gerekliliğidir.

İnstagram’da Takipçi Kazanmainstagram_takipci_kazanmak_icin.-300x150

Read More

İnstagram Nedir, Nasıl Çalışır?

Sosyal ağların kullanımı son dönemlerde oldukça artmıştır. İnstagram tıpkı Facebook ve Twitter gibi kullanıcılarına yenilik sunan ve farklı bir yapıda çalışan bir sosyal ağ’dır. Rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise görsel içerikler üzerine kurulu olmasıdır. İnstagram’da sadece fotoğraf, kısa video ve hikâye paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızı tüm kullanıcıların mı yoksa sadece sizi takip edenlerin mi görebileceğini ise siz belirleyebiliyorsunuz. Kısaca isteyen herkes İnstagram’a üye olarak fotoğraf paylaşabilir ve takip ettiği hesapların paylaşımlarını beğenerek yorum yapabilir. Kullanıcıların birbirleri ile etkili bir iletişim halinde olduğu İnstagram’da saatler harcamanız kadar doğal bir şey olmadığını da belirtmekte fayda var.

İnstagram Nasıl Çalışıyor?instagram-nedir-nasil-kullanilir-ne-ise-yarar-696x464-300x200

Read More

Instagram Takipçi

Bu yazımızda sizler için Instagram fenomeni olma yollarını, Instagram takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken hususları instagram-sdn-1-300x171derlemeye çalıştık. Daha kaliteli ve hızla büyüyen bir Instagram sayfasınız olmasını hayal etmekteyseniz yazımızda belirtmiş olduğumuz hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz. Instagram ülkemizde en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarının başını çekmekte, Facebook Twitter uygulamalarından dahi, çok daha fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan Instagram çok sayıda insanın tutku ile kullandığı sosyal medya araçlarından birisidir. Özellikle Instagram üzerinden gerçekleştirilmekte olan alışverişlerinde de son derece popüler bir hal alması sebebi ile Instagram sosyal medya hesaplarına ulan ilgi daha da arttı. Pek çok insan bu sebeple Instagram üzerinden fenomen olma hayalleri kuruyor. Peki Instagram üzerinden fenomen olmak için nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor? Bu soruyu cevaplamadan önce şunu belirtmek isterim ki Instagram üzerinden fenomen olmanız yahut gerçekten kaliteli bir Instagram hesabına sahip olmanız için bu konu üzerine çok çalışmanıza gerek yok. Instagram uygulamasın da fenomen olabilmek için atılması gereken ilk adım elbette ki güzel ve özgün bir Instagram ismidir. Bu aşamayı atlamanızın ardından ise düzgün ve sürekli paylaşımlar son derece önemlidir. Instagram sayfanıza takipçi çekmenin en temel prensibi doğal, özgün ve kaliteli paylaşımlardır.

Instagram Takipçi Almak

Read More

İnstagram Beğeni Hilesi Bedava

Bu yazımızda sizler için İnstagram ücretsiz beğeni kasma hilesinin nasıl uygulayacağınıza yer vermeye çalıştık, İnstagram uygulamasının da takipçilerinizin sayısını arttırmak istiyor, fotoğraf ve paylaşımlarınıza yapılan beğenileri arttırmak için indir-4-300x149çabalıyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.
Sosyal medya Türk halkının en büyük ilgi alanlarından birini oluşturuyor. Facebook ile başlayan sosyal medya akımının içerisinde büyük küçük, kadın erkek herkes yer alıyor. Sosyal medyanın yeni gözdesi ise elbette ki İnstangram. İnstagramın bu denli talep görmesinin en büyük sebebi ise diğer pek çok sosyal medya uygulamasının aksine çok yönlü ve tamamen görsel paylaşımlar üzerine içerik yüklenebiliyor olmasıdır. İnstagram dışındaki sosyal medya uygulamalarında da video ve resim paylaşmak elbette ki mümkün. İnstagram tamamıyla resim ve video odaklı olması bir de sanal ürün ticaretine uygun olması sebebi ile diğer sosyal medya uygulamalarının yanında çok büyük bir beğeni kazandı.

 

İnstagram Ücretsiz Beğeni

Read More

ORGANİK TAKİPÇİ KAZANMAK

Twitter’de  organik takipçi satın almak ile ilgili ciddi bir araştırma olduğu gözlemleniyor. Herkes bir takipçi arttırma derdinde, bunun yansıması olarak da Twitter TT listesinde her gün onlarca takipçi arttırma etiketi görmek mümkün peki bu etiketlere yazmak takipçinizi arttırır mı? Bizim deneyimlerimiz bu tür etiketlerin öncelikle içerik kalitenizi düşürdüğü ve gelen takipçi kadar giden takipçi oluşturduğu yönünde. Peki, nasıl arttırılabilir?

ORGANİK TAKİPÇİsosyal-medya-300x127

Öncelikle içerik kesinlikle olmalı, özgün gündeme dair neşeli, duyarlı, dolu Tweetler olmalı. Takipçi sayınızı arttırmak için başkalarını da takip edebilirsiniz en azından Tweetlerini okumaktan zevk alacağınız kişileri takip edebilirsiniz. Öte yandan günlük düzenli takip yaparak da takipçi sayınızı arttırabilirsiniz bunun için takipçi sayınız 1000′i geçene kadar kontrollü gitmekte ve çok takip yapmamakta fayda var, Twitter sizi bot zannedip hesabınızı kapatabilir. Read More

TWİTTER TAKİPÇİ SATIN ALMA

İnternet dünyasında instagram, facebook, youtube gibi sosyal medya araçlarından en çok tıklanan siteler arasında Twitter birinci sırada yer almaktadır. Hayatımızda önemli yere sahip olan sosyal paylaşım sitelerinden Twitter’de twitter takipçi satın almak ve benzeri başlıkla takipçi satan sitelerden takipçi satın almatwitter-takipci-satin-almakk ve kazanmak da büyük önem taşıyor.   Aldığınız takipçi sayıları izlenme oranlarınızın, beğeni sayınızın fazlalığı takipçi sayınıza bağlı olarak ilerliyor. Takipçi sayınızın arttırılması sosyal medya mühendisliği yapan pazarlamacılar tarafından mümkün hale getirilmiştir. Sosyal medya danışmanlık hizmetleriyle takipçi sayıları arttırılabiliyor. Sosyal medyadaki popülerliğinizi, paylaşımlarınızdaki gücünüzü, beğeninizi, Twitter takipçi adı altında çalışan sitelerle kanıtlayabilirsiniz.

 

TWİTTER TÜRK TAKİPÇİ SATIN ALMAK Read More

İnstagram Takipçi Hilesi Bedava

İnstagram takipçi ücretsiz olarak elde edilebilir bir şey midir? Bugün sizlerle bunu tartışacağız. İnstaindir-3gram takipçi sayınızın etrafında dönen bir sisteme sahip olduğundan takipçi sayınızın yüksek olması her türlü size avantaj olarak dönecektir. İnstagram günümüzde iki farklı amaca yönelik olarak kullanılmaktadır. İnstagram ilk olarak bireysel maksatta aile ve arkadaş çevresine hitaben kullanılırken ikinci etapta ticari ve reklam gereği olarak kullanılmaktadır. Ticari kullanıma ünlü insanların çok ileri düzey takipçilere sahip oldukları hesaplarda hiç şüphesiz girmektedir.

İnstagram takipçi sayısı arttırma uğuruna günümüzde gereğinden fazla paralar harcanmaktadır. Sizlere kötü bir haber verelim İnstagram takipçi satan yani illegal olarak İnstagram takipçi hilesi yapan sitelere göz dikmiş durumda. Bu siteler her an seslerini bile çıkarmadan ortadan kalkabilirler. Bu nedenle İnstagram takipçi kazanma savaşında yalnız başınıza kaldığınızı varsayarak hareket etmeniz gerekiyor.

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma

Read More

Düşünce Gücü İle Yazı Yazdıran Facebook

images-300x117
Başlığı okuduğunuz zaman şaşırmış olabilirsiniz, fakat yanlış duymadınız! Facebook bilgisayar ve insan beyni köprüsü olarak adlandırdığı projeyi oluşturarak düşünceleriniz ile yazı yazabilmenize olanak sağlamak istiyor. İşte düşünce gücü ile yazı yazdıran Facebook konusu ile ilgili tüm detaylar burada!

Facebook Paylaşım Sitesi Düşünce Gücü İle Yazı Yazdıracak

Facebook paylaşım sitesinin düzenlemiş olduğu F8 konferansı çok ilginç haberlere sahne oldu desek yanlış olmaz. Bunlardan en önemlisi ise tabii ki Facebook sosyal ağının beyninize ekstra hiçbir implant takılmasına gerek kalmadan düşünce gücünüz ile yazı yazmanıza olanak sağlayacak bir insan beyni- bilgisayar arayüzü tasarlama planları çalışmaları üzerinde titizlikle araştırmalarını gerçekleştiriyor.

Düşünerek Yazı Yazmak Gerçekten Mümkün Olabilir Mi?

Read More

İnstagram Popüler Hastags

instagram_hashtag-1-300x171
İnstagram uygulamasını Facebook’un satın almasıyla instagram en popüler olan sosyal ağlardan biri oldu. İnstagram kullanıcı sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Artık ünlü isimler bile gönderilerini ilk olarak instagrmdan yayınlıyorlar. İnstagramın popüler bir sosyal ağ olması ile instagramda da birçok özellik oluştu. Bu özelliklerden biri de hastagslar. İnstagramda hastagslar ile ulaşmak istediğiniz resimlere ulaşabiliyorsunuz. İnstagram popüler hastagsler için instagramda arama yapmanız yeterli olacaktır. İnstagram kullanıcıları fotoğraf bazlı arama yapamıyorlar. Örnek vermek gerekirse yemek için arama yapamıyorsunuz. Bunun için oluşturulan hastagsler size yardımcı oluyor. Hastagslar ile yemekler için arama yaptığınızda karşınıza instagram kullanıcılarının o gün o hastagsta paylaştığı yemekler karşınıza çıkıyor. Bu özellikle daha fazla beğeni ve paylaşım almak isteyenlerin kullandığı bir yöntem. Hastags içine düşen gönderileriniz daha fazla kişiye hitap eder ve gönderilerinizi daha fazla kişi görür bu da bu uygulamanın oldukça güzel bir sistem içerdiğini göstermektedir.

Popüler Hastagsler Nelerdir ?

Read More

İnstagram Hesabım Çalındı ( Hacklendi ) Nasıl Geri Alabilirim ?

İnstagram kullanıcılarının zaman zaman gizli düşmanları olabiliyor. Gizli düşmanlarınız sizin hesabınızı çalabilir. Hesabınızın çalınmaması için instagram şifrenizin uzun bir şifreden ve karışık şifrelerden oluşması daha güvenli olacaktır. İnstagrama kayıt olan herkesin dikkat etmesi gereken hususlardan biri de budur. Şifreniz ne kadar zor olursa çalınma tehlikesi de o kadar az olmaktadır. Şifrenizi hackleyen biri programlar vasıtası ile bunu kolay bir şekilde başarabilir. Ancak şifreniz programlara ters düşen zor bir şifre ise bu hiç de kolay gerçekleşmez. Bu yüzden şifre konusunda ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor. İnstagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim ? Bunun için aşağıda belirteceğimiz yöntemleri kullanın.

Çalınan İnstagram Hesabını Geri Almainstagram-hesabim-calindi-1-300x138

İnstagram hesabınızın çalınmaması için bilgisayarınıza yada telefonlarınıza güçlü bir antivirüs programı kurun bunu yapmanız ile birlikte hesabınızın çalınma olasılığı da çok düşük bir ihtimal olacaktır. Bu hatırlatmadan sonra instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim ? diye düşünenlerin hemen sorusuna yanıt verelim. Öncelikle instagram hesabı çalınanlar bu durumun instagramdan mı yoksa başka şahıslar tarafından mı oluştuğunu tespit etmeli. Çünkü hesabınıza erişemediğinizde ilk olarak hesabınızın çalındığı aklınıza gelse de kimi zaman kural ihlalleri yüzünden hesap kapanmakta yada geçici olarak pasif edilmektedir. Zaten instagrama giriş yaptığınızda bu durum eğer çalınma dışında bir durum ise size bildirilir. Şayet herhangi bir açıklama yapılmadan parolanızın değiştiği söyleniyorsa hesabınız çalınmış demektir. Bunun için hemen vereceğimiz şu linke tıklayın. https://help.instagram.com/149494825257596 bu linke tıklayarak burada yer alanları doldurun. Bunu günde 3-4 kere deneyin. Kısa bir süre sonra sizinle temasa geçilecek ve hesabınızı geri alabileceksiniz.

İnstagram Hesabım Çalındı

Read More

İnstagram Takipçi Satın Almak

İnstagram kullanıcıları için mükemmel bir hizmet daha sizlerle buluşuyor. İnstagramda artık kimse takipçim az, gönderilerimi kimse paylaşmıyor diye yakınmayacak. Bunun için firmamız instagram hizmetleri sağlıyor. İnstagram hizmetlerinde instagram takipçi satın alma paketleri ile herkes dilediği takipçi sayısına ulaşıyor. İşte fenomen yada popüler olmak bu kadar basit. Artık paylaştığınız gönderilerde yüzünüz kızarmayacak ve paylaşımlarınız daha fazla kesime ulaşarak sizi daha mutlu edecek. Üstekil paylaşımlarınız da iyi paylaşımlardan oluşursa etiket özelliği ile daha fazla kesime ulaşır bu da zincirleme bir takipçi sistemi oluşturur. Yani paylaştığınız her gönderide yorumlarda etiket oluştukça sizi takip eden veya sizin gönderilerinizi inceleyen daha fazla kişiye rastlamış olacaksınız. Peki bu güzel özellikleri sağlayan takipçi paketlerine nasıl ulaşırım ?

İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım ?instagram-gercek-turk-takipci-300x150

Read More

İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır ?

İnstagram kullanan birçok kişinin merak ettiği ve sorguladığı sorulardan biri de bu.  Elbette bunun oldukça kolay bir yöntemi var. Belirteceğimiz yöntemleri kullanarak instagram hesabınızı kapatabilirsiniz.

Hesabımı Nasıl Kapatırım ?instagram-hesabı-kapatma-web-tarayicisindan-300x166

İnstagram kullanıcıları instagram hesabı nasıl kapatılır ? sorusunda bazen sorun yaşıyorlar. Herhangi bir nedenden dolayı hesabınızı kapatmanız gerekebilir. Bunun için sizlere anlatacağımız işlemleri sırasıyla deneyin. İnstagramı silmek için öncelikle instagrama kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında hesabım bölümüne giriş yaptıktan sonra karşınıza seçenekler çıkacaktır. Daha sonra buradan hesabımı sil seçeneğine tıklamanız gerekecek. Burayı tıkladıktan sonra karşınıza gelen kutucukta sizden neden instagram hesabınızı kapattığınız ile ilgili bir seçim yapmanız istenecek. Bu seçimi yaptıktan sonra aşağıda yer alan kutucuğa instagram şifrenizi girmeniz gerekiyor. Şifrenizi girdikten sonra onay verip hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine basmanız gerekiyor.

Hesabım Kesin Olarak Kapatılır Mı ?

Hesabınız bu işlemleri yapmanızın ardından kalıcı olarak silinecektir. Bu da demek oluyor ki bir daha aynı hesap ile instagrama giriş yapamayacaksınız. Hesabınızı silerek instagramdaki bütün takipçilerinizi kaybetmiş oluyorsunuz. İnstagramın sadece zaman alıcı boş bir öge olduğunu düşünenler için instagram hesabı nasıl kapatılır ? sorusunun yanıtı verdik. Siz de bu yöntemleri kullanarak instagram hesabınızı kapatabilirsiniz. İnstagram hesabınızı kapatırken instagrama bir daha aynı kullanıcı adı ile giriş yapamayacağınızı unutmayın. Verdiğimiz detayları sırasıyla yapmanızın ardından instagram hesabınızın güvenilir bir şekilde kapandığını görmüş olacaksınız. Sizlere hesap kapatma konusunda yardımcı olduk. Siz de instagram hesabınızı kapatmak ve silmek isterseniz sizlere belirttiğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanmanız instagram hesabınızın silinmesini sağlayacaktır.

İnstagram hesabını kapatmada sorun yaşayanlar uyguladığı işlemlerin doğruluğunu kontrol edebilirler. Küçük detayları atlamanız bile instagram hesabınızın kapanmamasına neden olabilir. Bu yüzden doğru işlemlerde bulunmak için sizlere belirttiğimiz yöntemleri sırasıyla yapmanız gerekecektir. Doğru bir işlem yapmanız ile instagram hesabınızın ne kadar kolay bir şekilde kapandığını göreceksiniz. Sizlere instagram hesabı nasıl kapatılır konusunda yardımcı olduk, faydamız olduysa ne mutlu bize.