Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır

Her gün milyonlarca kişiler tarafından ziyaret edilen Youtube, Steve Chen, Jawed Karim ve Cihan Hurley adlı üç genç tarafından 2005 yılında kurulmuştur. 19 ay gibi kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşan Youtube çok büyük bir şirket haline gelmiştir. Bu şirket 2006 yılında Google tarafından satın alınmıştır. Bu sayede daha da büyütülerek daha geniş kitlelere ulaşma olanağı bulmuştur. Youtube izlenme arttırma sayısını arttırılmasıyla birlikte yatırımları da artış göstermektedir. Bu kanalda  kullanıcılar  farklı  kullanıcıların  videolarını  izleme olanağına  sahip olurken kendi videolarını  yükleme özelliğini  de gerçekleştirir.

Youtube ile Nasıl Para Kazanılır?

Read More

Twitter Takipçi Almak

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişim göstermesi ile birlikte insan hayatına da ciddi anlamda katkıları olmuştur. Teknolojinin yanı sıra internetin de insan hayatına girmesi ile birlikte türlü yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Bunlardan biri de sosyal medyadır. Günümüzde inceleyecek olur isek sosyal medya kullanmayan birey nerede ise yok gibidir. En etkili sosyal medyadan biri de Twitter’dır. İstediğiniz tüm ünlülere anında ulaşabilme sahip olursunuz. Ayrıca herhangi bir konu üzerinde gündem oluşturarak sesinizi ilgili mecraya duyurabilirsiniz. Bunların da örnekleri mevcuttur. Twitter takipçi almak mümkün müdür? Bunun çeşitli yöntemleri vardır. Genelde takipçi satın alma işlemi vardır. Belli bir ücret karşılığında size anında takip isteği gelir. Ne kadar fazla ödeme yapar iseniz o kadar takipçi sayınız artacaktır. Bu sayede fenomen olma yolunda ilerlersiniz.

Twitter İle Gündem Yaratın

Read More

İnstagram Yardım Merkezi

İnternetin hızla yayılması sonucunda insan hayatına da ciddi anlamda etkisi olmuştur. Bu sayede istediğiniz her şeye çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Teknoloji gelişmeye başladıkça türlü yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Sosyal medya denen bir çığ başlamıştır. İnstagram, fotoğraflarınızı çeşitli filtreler sayesinde arkadaşlarınız ile paylaştığınız bir platformdur. Bu sayede istediğiniz tüm kişilere de ulaşmanız mümkündür. Herhangi bir konuda sıkıntı yaşar iseniz instagram yardım merkezi bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır. İnstagram büyük bir platform olduğu için her konuda hassas davranmaktadır. İnstagram sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünyada da ciddi anlamda kullanıcısı olan bir sosyal medyadır. Fotoğraf çekmeyi seven ve fotoğraf paylaşmayı seven insanlar için vazgeçilmez bir uygulamadır.

İnstagram Yardım Merkezi  Read More

Instagram Hesabını Facebook Sayfasına Nasıl Bağlanır?

Gelişen Teknoloji sayesinde birçok işlem sosyal medya üzerinden yapılmaktadır. Sosyal medya araçlarını kullanarak dijital dünyada kendinize bir yer edinebilirsiniz. Bu işlem öyle bir popüler bir hal almış durumda olacak ki sosyal medya uzmanlığı adı altında firmalar iş süreçlerini takip etmek adına eleman arayışına girmiş durumdalar. İş imkanı olarak da bir aracı konumunda bulunan bu sosyal medya uygulamalarını kullanarak mevcut müşteri sayısının artarak çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda kaliteli hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek sosyal medya hesaplarınızı yönetilmesini talep edebilirsiniz. Yönetilen sosyal medya hesaplarında grafik uygulamalarının paylaşımı düzenli olarak gerçekleşmelidir. Örneğin Facebook’ta yayınlanan ve özgün tasarımlardan oluşan afişlerde, indirimi kampanyaları kolayca takip edebilirsiniz. Bu anlamda da sosyal medya kullanan insanların beğenisini alarak bu yöntem ile reklam yapabilirsiniz. İyi bir reklam aracı olarak sosyal medya uygulamaları kullanılabilir. Bu anlamda sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’ı Facebook sayfanıza bağlayabilirsiniz. İnstagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? Sorusunun cevabı olarak facebook da bulunan yönergeleri takip etmek olacaktır.

  Hesaplar Arası Bağlantı Nasıl Yapılır? 


Hesaplar arası bağlantıyı sağlamak için bu programları kullanabilirsiniz. Programlarda yer alan bağlantı seçenekleri ile birden fazla sosyal medya hesabını bağlayabilirsiniz. Bağlanan sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram’ı Facebook sayfasına bağlayarak oradaki kullanıcılarında beğenilerinizi görmesini ve paylaşımlarınız hakkında bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Bu hesap bağlama işlemi çeşitli adımlardan oluşmaktadır adımları doğru yerine getirebilmek için Instagram hesabınızın olması gereklidir. Instagram hesabını mobil uygulamaların yer aldığı marketlerden indirebilirsiniz. Marketlerden indirmiş olduğunuz uygulamaya giriş yapabilmek için Facebook hesabınızın olması gerekir. Bir diğer yöntem de eposta hesabı ile giriş yapmaktır. Eposta hesabını kullanarak giriş yapmanız durumunda bağlantılı bir hesap ile giriş yapmış olmazsınız. Giriş yaptıktan sonra Ayarlar bölümünden bağlantılı hesaplardan Facebook seçilir. Ardından onaylanarak Facebook hesabı ile bağlantısı yapılır. Yapılan bu bağlantı işlemi ile birlikte Instagram üzerinden paylaşılan her gönderi Facebook hesabınızdan da anlık olarak paylaşılır. Böylece sizi takip eden insanların paylaşımlarınızı görmek için Instagram’a girmelerine gerek kalmamış olur. Şu kişilerle paylaş seçeneğine tıklayarak gönderilerinizi kimlerin görmesini belirleyebilirsiniz. Facebook hesabı ile instagram hesabını bağlamak oldukça kolay bir işlemdir. Sadece adımları takip etmeniz yeterlidir.

Bir Duyuru ve Bildiri Aracı Olarak Sosyal Medya 

Bir duyuru ve bildiri aracı olarak sosyal medya uygulamalarından Instagram’ı seçebilirsiniz. Instagram sosyal medya hesabını kullanarak kaliteli ve özgün içeriklerden oluşan paylaşımları yapabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımlar ile takipçi sayınızın artmasını kolay yönden sağlayabilirsiniz. Artan sosyal medya kullanımından dolayı insanlar artık internet üzerinden araştırma yapmak yerine sosyal medyadan bilgileri okuyarak bilgilenmek istiyorlar. Örneğin basit bir yemek yapmak için internet üzerinde sitelerde gezinmek yerine instagram hesaplarından paylaşılan yemek tarifleri gönderilerini takip ediyorlar. Beğendiğiniz takipçilerin sizden bildiri almaları için hesabınızda bazı işlemleri yapmanız gerekir. Bir istatistik aracı olarak, hangi gönderilerinizin insanlar tarafından ne gibi işlemlere maruz kaldığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Twitter’da Ürün ve Hizmet Pazarlaması

Ürün ve hizmet pazarlaması için marka ve işletmeler sosyal ağlarda son dönemde boy göstermeye başlamıştır. Bu kadar büyük bir pazar markalar tarafından da değerlendirilmekte ve kullanılmaktadır. Bu kadar büyük bir pazar olan Twitter’da ürün ve hizmet pazarlaması için birçok teknik yer almaktadır. Bu teknikleri uygulayarak satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ve hizmetleri Twitter’da pazarlamanız mümkündür.

Hedef Pazar Belirleyin

Twitter’da profilleri birbirinden farklı birçok kullanıcı mevcuttur. Ancak siz bu kullanıcılar içerisinde hedef pazarınızı belirlemelisiniz. Ürün veya hizmet pazarlamasını yapacağınız materyalin hangi kitleye hitap ettiğini iyi araştırmalı ve bu kitleyi hedeflemelisiniz. Hedeflediğiniz kitlenin yaş grubu, nerede yaşadığı, ilgi alanları ve cinsiyetine göre reklam çalışmaları yapabilir, ürün ve hizmetlerinizi satabilirsiniz. Yanlış bir kitleye satış yapmaya çalışmanız deyim yerindeyse boşa kürek çekmeniz anlamına gelecektir. Bu nedenle iyi bir pazar analizi yapmalı ve hedef kitlenizin özelliklerini belirlemelisiniz. Bu kitlenin beğendiği sayfaları takip edebilir ve popüler sayfaların tweet’lerine cevap yazabilirsiniz. Karşılıklı etkileşime geçerek ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Takipçilere Önem Verin

Read More

Twitter’dan Para Kazanma

Twitter tüm dünyada kullanılan en büyük sosyal ağlardan birisidir. Bu kadar çok kişinin olduğu büyük bir platformda para kazanmak da mümkündür. Eğer çok sayıda kişi tarafından takip ediliyorsanız Twitter’dan para kazanabilirsiniz. İşte Twitter’da para kazanmak için izleyebileceğiniz yollar ve uygulayabileceğiniz yöntemler:

Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır?

Read More

Twitter Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sosyal ağ denince akla gelen ilk platformlardan birisi olan Twitter, her geçen gün gelişen sistemi ve özellikleriyle kullanıcılarını arttırmaya devam etmektedir. Dünyanın her yerinden üyesi olan Twitter, kullanım kolaylığı ve basitliği ile birçok kişiyi kendisine bağlamıştır. Bir mikro blog ağı olarak nitelendirebileceğimiz sistemde insanlar gündemi takip edebilmekte, seslerini burada duyurabilmekte ve yaşadıklarınız, üzüntü – sevinçlerini bu platformda paylaşabilmektedir. Hastag ile paylaşılan konular hakkında tweet’lerde bilgi verilebilmektedir. Tüm dünyada ve ülkemizde popüler olan konular hakkında Twitter’da ekranın sol tarafında hastag’ler bulunmaktadır. Bu hastag’lere tıkladığınızda o hastag ile atılan tweet’lere ulaşabilir, beğeni yapabilirsiniz.

Twitter Nasıl Kullanılır?

Read More

Twitter Fenomen Olma Yolları

Twitter tüm dünyada kullanılan bir mikro blog ağıdır. 140 karakter paylaşımların yapılabildiği bu platformda her gün on binlerce tweet atılmaktadır. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi Twitter’da da çok sayıda kişi ile etkileşime geçen hesaplar popüler olmakta ve ön plana çıkmaktadır. Yani kısaca Twitter’da fenomen olmak için çok sayıda takipçiye ulaşmanız gerekir. Eğer paylaşımlarınızı çok sayıda kişi görür, beğenir ve re-tweet yaparsa bu sizin bir Twitter fenomeni olduğunuz anlamına gelebilir. Tabii çok sayıdan kastımız en az 100.000 takipçi ve çok sayıda etkileşimdir. Eğer 100 bin takipçiye ulaşabilirseniz marka ve işletmelerden gelen reklam tekliflerini de değerlendirebilir, hesabınızda reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Popüler Tweet’ler Atmak

Twitter’da her gün on binlerce tweet’in atıldığını söylemiştik. Bu tweet’ler arasından sıyrılıp ön plana çıkmak ve popüler olmak için farklı, özgün ve kaliteli tweet’ler atmalısınız. Bu tweet’leri hastag kullanarak da Trend Topic yani TT olan konularda görünmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece bu konu ile ilgili Trend Topic sekmesine tıklayan kişiler konu ile ilgili atılan tweet’ler arasında sizin tweet’inizi de görebilirler. Böylece daha fazla kişiye ulaşma şansına ulaşabilirsiniz.

Kendi Karakterinizi Oluşturun

Read More

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Twitter tüm dünyada milyonlarca takipçisi olan bir sosyal ağdır. Mikro blog sitesi olarak tanımlanan Twitter, çok sayıda insanla tanışıp etkileşime geçebileceğiniz kaliteli bir platformdur. Sosyal ağlarda genel olarak insanlar fazla takipçiye ulaşmak ve daha popüler bir hale gelmek için takipçi arttırma yollarına başvururlar. Böylece yaptığınız paylaşımlar daha fazla kişi tarafından görülür ve daha fazla etkileşim alırsınız. İşte daha popüler hale gelmek için Twitter’da takipçi arttırma yolları:

İlgi Çekici Olmak

Twitter’da takipçi arttırmanın en etkili yolu ilgi çekici olmaktan geçer. İlgi çekici olmaktan kasıt attığınız tweet’lerin insanlar tarafından beğenilmesi ve etkileşim almasıdır. Bu şekilde farklı ve ilgi çekici paylaşımlar yaparsanız çok sayıda insana ulaşabilirsiniz. Tweet’inizi beğenen kişiler re-tweet yaparak paylaşımlarınızı dolaylı olarak kendi takipçilerine de duyurmuş olur. Böylece hızlı bir şekilde takipçi artışı sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı herkese açık bir hale getirirseniz attığınız tweet’leri herkes görebilir. Dikkat çeken tweet’ler atabilirseniz takipçi sayınız da artış gösterebilmektedir. Ayrıca TT olan yani Trend Topic olan konular hakkında tweet atmanız da takipçilerinizi arttıracak bir yöntemdir.

Takipçilerinizle Etkileşim Halinde Olun

Read More

Youtube’da 100.000 Takipçiye Ulaşma

Birçok kişi son dönemlerde oldukça popüler olan Youtuber’lığa merak sarmıştır. Youtube’da sürekli olarak video yayınlayan profesyonel bir kanala sahip olan kişiler için kullanılan Youtuber’lık tanımlaması son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Çok fazla abone sayısına sahip olan kanalların yayınladığı videolar yüz binlerce izlenme almaktadır. İzlenme alan kişiler Youtube’dan para kazanabilmektedir. Bu da Youtube platformunu bir gelir kaynağı haline getirmekte ve internetten para kazanmanın yolunu açmaktadır. Eğer Youtube’da başarılı olmak, popüler olmak ve para kazanmak istiyorsanız kanalınızda kaliteli videolar paylaşmalısınız. Daha sonra ise izleyeceğiniz strateji abone arttırma üzerine olmalıdır. Abone sayınız ne kadar fazla olursa kanalınızın popülaritesi de o düzeyde artacaktır. Yüklemiş olduğunuz videolar da abone sayınıza göre izlenmeye ulaşacaktır.

Youtube’da Abone Arttırma

Read More

Youtube’da Telif Hakkı

Youtube’da birçok video ve kanal telif ihlali yüzünden yayından kaldırılmaktadır. İlk etapta uyarı verilse de ilerleyen zamanlarda video ve kanalların telif hakkı ihlali yapması durumunda süresiz olarak kullanıcının hesabı kapatılabilmektedir. Telif ihlaline neden olan birçok unsur bulunmakta ve çoğu kullanıcı bu unsurlara dikkat etmemektedir. Kimi zaman ise önem verilmeyen ve göz ardı edilen bazı etkenler videonuzun telif hakkından dolayı kaldırılmasına hatta kanalınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olabilmektedir. İşte en fazla Youtube’da telif hakkı ihlaline neden olan etkenler:

Orijinal Görüntü

Diğer videolardan montaj yapmanız veya belli bir kısmı almanız  olabilir. Bu nedenle videodaki görüntüler orijinal olmalıdır. Ya hiçbir yerde yayınlanmamış veya tamamen sizin çektiğiniz bir video olmalıdır. Fikir ve ürün hırsızlığı kapsamına giren her görüntü telif hakkı ihlalinden ceza almanıza neden olabilmektedir.

Müzikler

Read More

Youtube’da İzlenme Sayısı Arttırma

Son dönemlerde daha da popülerleşen Youtube’da birçok yeni kanal ortaya çıkmaktadır. Bilinen popüler kanallar haricinde her gün yüzlerce kanal açılmakta ve bir o kadarı da kapanmaktadır. Bunun temel sebebi ise herkesin Youtube’da başarıyı yakalayamamasıdır. Youtube’dan para kazanma hevesiyle birçok kişi hesap açmakta, kanal oluşturmakta ve bu kanala videolar yüklemektedir. Genellikle bu videolar başkalarına aittir ve er yada geç Youtube tarafından fark edilir. Telif ihlali ile askıya alınan, kapatılan ve videoları kaldırılan birçok kişi vardır. Youtube’da başarılı olmak ve az önce bahsettiğimiz grupta yer almamak için orijinal içerikler üretmeli, telif hakkında da son derce dikkat etmeliyiz. Kanal açmak oldukça kolay olsa da çok sayıda izlenen bir video üretmek oldukça zordur. Youtube’da en önemli kriter olarak düşünebileceğimiz izlenme sayısı bu nedenle çoğu kanal sahibi için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Videoların İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

Eğer yüklemiş olduğunuz videoların izlenme sayısını yeterli düzeyde arttırabilirseniz, hem daha popüler bir kanala sahip olmuş olursunuz, hem de reklamlardan para kazanabilirsiniz. İzlenme sayısı düşük olan videolardan çok az para kazanırken, milyonlarca kişi tarafından izlenen videolardan yüksek miktarlarda gelirler elde edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kez izlenen videoların yükleyen kişilere çok miktarda para kazandırdığını göz önünde bulundurmalısınız. İzlenme sayısı esasen videonun kalitesi ile doğru orantılıdır. Abone sayısı çok fazla olan kanallarda yüklenen videolar haliyle çok sayıda izlenmektedir. Bu nedenle izlenme sayısını arttırmak için ilk etapta abone sayısını arttırmaya çalışmalısınız.

İzlenme Sayısını Arttırma

Read More

Youtube’da Popüler Kanal Oluşturma

Youtube her yaştan insanın vakit geçirdiği dünyanın en gelişmiş ve en iyi video platformdur. Bu platformda her gün yeni kanallar açılmakta ve her kategoride neredeyse sayısız kanala rastlanmaktadır. Oyun incelemeleri, ürün tanıtımları, bilgi videoları ve daha birçok konu hakkında sayısız video mevcuttur. Youtube’da başarılı olmak isteyen kişiler profesyonel ve disiplinli bir çalışma yapmalıdırlar. Sadece oyun kategorisinde bile tüm dünyada yüz binlerce kanal olduğunu düşünürsek bunların arasından sıyrılmanın ve öne geçmenin oldukça zor olduğu açıktır. Birçok rakibin yer aldığı platformda ön plana çıkmak için farklı özgün ve kaliteli içerikler oluşturmalısınız. Eğer planlı programlı ve disiplinli bir şekilde çalışırsanız Youtube’da popüler bir kanal oluşturmamanız için hiçbir sebep yoktur.

Youtube’da Popüler Olmak

Read More

Youtube’dan Para Kazanma

Youtube tartışmasız dünyanın en büyük video platformudur. Her gün yüz binlerce video paylaşılmakta ve milyonlarca kişi bu videoları izlemektedir. Hatta öyle ki izlenme sayısı 100 milyonu aşan birçok video bulunmaktadır. Bu denli çok izlenen videolar ve Youtuber’lar için ise para kazanmak kaçınılmazdır. Youtube, yayıncıların kanallarından para kazanmalarına imkân tanımaktadır. Böylece orijinal video çeken kişiler videolarının başında ve video içerisinde görünen reklamlar sayesinde belli miktarda para kazanmaktadır. Youtube’dan para kazanmak için ilk etapta orijinal videolar çekmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Tabi bu videolar izlenmeli ve birçok kişiye ulaşmalı. Çektiğiniz video ne kadar kişi tarafından izlenirse Youtube’dan kazanacağınız para miktarı da o oranda artmaktadır. Bu nedenle izlenme oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Read More

Yeni Gelen İnstagram Özellikleri

Dünyanın en popüler sosyal ağı olma yolunda hızla ilerleyen İnstagram, yaklaşık 500 milyon kullanıcıya sahiptir. Tüm dünyada birçok insanın hesap açtığı ve kullandığı İnstagram’da her gün milyonlarca paylaşım yapılmaktadır. Bu kadar kaliteli bir platform olmasının en temel nedeni ise sistemin fotoğraf paylaşımı konusunda adeta bir öncü olmasıdır. Sürekli gelen güncellemelerle kendini her geçen gün yenileyen platformda sürekli yeni özellikler kullanıma sunulmakta ve bu özelliklerle kullanıcıların memnuniyeti arttırılmaya çalışılmaktadır. İşte yeni gelen İnstagram özellikleri:

Fotoğraf Düzenleme

Bilindiği üzere İnstagram kaliteli ve birçok özelliğe sahip bir uygulamadır. Bu uygulamanın son gelen yeniliklerinden birisi de fotoğraf düzenlerden artık düzenleme işine yarım kaldığınız yerden devam edebiliyor olmanızdır. Artık uygulamayı açarak fotoğraf düzenlemeye kalktığınızda uygulamadan çıkış yaparsanız fotoğrafınız taslak olarak kaydediliyor ve giriş yaptığınızda tekrar düzenlemeye devam edebiliyorsunuz. Bu da tekrar uğraşmanızın ve zaman harcamanızın önüne geçen bir yenilik olarak öne çıkıyor.

Hikâyeler

Read More

İnstagram’da Pazarlama

İlk olarak IOS’ta kullanıma açılan İnstagram daha sonra Android telefonlar için de indirilebilir hale gelmiştir. Her gün milyonlarca fotoğraf, kısa video ve hikâye paylaşımının yapıldığı platformda birçok marka ve işletme de yerini almaya başlamıştır. Bu kadar çok sayıda üyenin olduğu büyük bir platformdan işletme ve markalar da ürün ve hizmetlerini pazarlamaya çalışmaktadır. Böylece markalar İnstagram’da ürün ve hizmet satışı yapabilmektedir. Sosyal medya birçok firma için pazar alanı oluşturmuştur. Bu nedenden dolayı birçok marka ve işletme sosyal ağları büyük bir pazar alanı olarak görmekte, ürün ve hizmetlerini bu platformlarda pazarlamaktadır. Birçok farklı tipte insanın buluştuğu platform marka, işletme ve bireysel kullanıcılar için gelir kaynağı olmuş durumdadır.

İnstagram’da Ürün Satmak

Read More

İnstagram’da 10.000 Takipçiye Nasıl Ulaşılır?

Tüm dünyada yaklaşık 500 milyon üyeye ulaşan İnstagram kaliteli bir fotoğraf paylaşım sitesidir. Sadece fotoğraf değil kısa videolar ve 24 saat sonra kaybolan hikâyeler de paylaşabilmeniz mümkündür. İnstagram’ın bu kadar popüler ve kullanışlı bir uygulama olması doğal olarak kullanıcı sayısını da arttırmıştır. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları filtre özelliği ile düzenleyerek benzersiz bir hale getirebilir ve fotoğrafın tam olarak istediğiniz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece paylaştığınız fotoğrafların daha iyi bir hale gelmesi de kaçınılmaz olacaktır. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi İnstagram’da da takipçiler önemli bir faktördür. Takipçisi çok olan hesapların paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum gelirken takipçisi az olan kişiler paylaşımlarına fazla etkileşim alamamaktadır. Ayrıca binlerce takipçiye ulaşan hesaplarda marka ve işletmelerin reklamları da yayınlanabilmektedir. Popüler hesaplarla iletişime geçen markalar para karşılığında hesaplarda reklam yayınlamaktadır. Böylece popüler hesap sahipleri için İnstagram’da para kazanma imkânı da doğmaktadır.

İnstagram’da takipçi Arttırma

Bunun için farklı ve kaliteli paylaşımlar yaparak çok sayıda takipçiye ulaşabilirsiniz. Daha önce görülmeyen, orijinal ve farklı paylaşımlar yaparak çok sayıda takipçi kazanabilirsiniz. Bazı komik fotoğraf ve video paylaşımı yapan hesapların takipçi sayıları milyonları bulmaktadır. Yüz binlerce takipçiye sahip olan profillerin ortak özelliği ise farklı ve özgün paylaşımlarda bulunmalarıdır. Kimi hesapta kısa bilgiler yer alırken kimi hesaplarda ise komik video ve fotoğraflar yer almaktadır. Nasıl bir hesap oluşturacağınız, hesabınızda ne tür içerikler paylaşacağınız tamamen size kalmış bir durumdur. Bu konuda detaylı bir araştırma yapabilir ve çok sayıda takipçisi olan hesapları inceleyerek nasıl bir strateji izleyeceğinizi belirleyebilirsiniz.

İnstagram’da 10.000 Takipçiye Ulaşmak

Read More

İnstagram Takipçi Arttırma Yolları

İnstagram dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisidir. Öyle ki sadece görsel paylaşımlar üzerine kurulu olan bu sistemin tüm dünyada milyonlarca üyesi mevcuttur. Yaklaşık 500 milyon kullanıcıya ulaşan İnstagram, gün geçtikçe büyümeye devam edecektir. Fotoğraf paylaşımı üzerine kurulu olan sistemin mevcut özellikleri de birçok insanı kendisine çekmeye devam etmektedir. Çektiğiniz fotoğrafları paylaşmadan önce istediğiniz şekilde düzenleyebilir, filtreleyebilir ve daha iyi bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Birçok özelliğin barındırıldığı sistemde fotoğraflarınızı, kısa videolarınızı ve hikâyelerinizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bu kadar kullanıcının mevcut olduğu sistemde takipçi arttırmak hem kolay hem de zordur. Kolay olmasının nedeni takipçi kazanmanız için birçok yolun mevcut olmasıdır. İnstagram’da takipçi arttırmanın zorluğu ise farklı ve özgün paylaşımlar yapmanızın gerekliliğidir.

İnstagram’da Takipçi Kazanma

Read More

İnstagram Nedir, Nasıl Çalışır?

Sosyal ağların kullanımı son dönemlerde oldukça artmıştır. İnstagram tıpkı Facebook ve Twitter gibi kullanıcılarına yenilik sunan ve farklı bir yapıda çalışan bir sosyal ağ’dır. Rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise görsel içerikler üzerine kurulu olmasıdır. İnstagram’da sadece fotoğraf, kısa video ve hikâye paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızı tüm kullanıcıların mı yoksa sadece sizi takip edenlerin mi görebileceğini ise siz belirleyebiliyorsunuz. Kısaca isteyen herkes İnstagram’a üye olarak fotoğraf paylaşabilir ve takip ettiği hesapların paylaşımlarını beğenerek yorum yapabilir. Kullanıcıların birbirleri ile etkili bir iletişim halinde olduğu İnstagram’da saatler harcamanız kadar doğal bir şey olmadığını da belirtmekte fayda var.

İnstagram Nasıl Çalışıyor?

Read More

Instagram Takipçi

Bu yazımızda sizler için Instagram fenomeni olma yollarını, Instagram takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken hususları derlemeye çalıştık. Daha kaliteli ve hızla büyüyen bir Instagram sayfasınız olmasını hayal etmekteyseniz yazımızda belirtmiş olduğumuz hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz. Instagram ülkemizde en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarının başını çekmekte, Facebook Twitter uygulamalarından dahi, çok daha fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan Instagram çok sayıda insanın tutku ile kullandığı sosyal medya araçlarından birisidir. Özellikle Instagram üzerinden gerçekleştirilmekte olan alışverişlerinde de son derece popüler bir hal alması sebebi ile Instagram sosyal medya hesaplarına ulan ilgi daha da arttı. Pek çok insan bu sebeple Instagram üzerinden fenomen olma hayalleri kuruyor. Peki Instagram üzerinden fenomen olmak için nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor? Bu soruyu cevaplamadan önce şunu belirtmek isterim ki Instagram üzerinden fenomen olmanız yahut gerçekten kaliteli bir Instagram hesabına sahip olmanız için bu konu üzerine çok çalışmanıza gerek yok. Instagram uygulamasın da fenomen olabilmek için atılması gereken ilk adım elbette ki güzel ve özgün bir Instagram ismidir. Bu aşamayı atlamanızın ardından ise düzgün ve sürekli paylaşımlar son derece önemlidir. Instagram sayfanıza takipçi çekmenin en temel prensibi doğal, özgün ve kaliteli paylaşımlardır.

Instagram Takipçi Almak

Read More

İnstagram Beğeni Hilesi Bedava

Bu yazımızda sizler için İnstagram ücretsiz beğeni kasma hilesinin nasıl uygulayacağınıza yer vermeye çalıştık, İnstagram uygulamasının da takipçilerinizin sayısını arttırmak istiyor, fotoğraf ve paylaşımlarınıza yapılan beğenileri arttırmak için çabalıyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.
Sosyal medya Türk halkının en büyük ilgi alanlarından birini oluşturuyor. Facebook ile başlayan sosyal medya akımının içerisinde büyük küçük, kadın erkek herkes yer alıyor. Sosyal medyanın yeni gözdesi ise elbette ki İnstangram. İnstagramın bu denli talep görmesinin en büyük sebebi ise diğer pek çok sosyal medya uygulamasının aksine çok yönlü ve tamamen görsel paylaşımlar üzerine içerik yüklenebiliyor olmasıdır. İnstagram dışındaki sosyal medya uygulamalarında da video ve resim paylaşmak elbette ki mümkün. İnstagram tamamıyla resim ve video odaklı olması bir de sanal ürün ticaretine uygun olması sebebi ile diğer sosyal medya uygulamalarının yanında çok büyük bir beğeni kazandı.

 

İnstagram Ücretsiz Beğeni

Read More

ORGANİK TAKİPÇİ KAZANMAK

Twitter’de  organik takipçi satın almak ile ilgili ciddi bir araştırma olduğu gözlemleniyor. Herkes bir takipçi arttırma derdinde, bunun yansıması olarak da Twitter TT listesinde her gün onlarca takipçi arttırma etiketi görmek mümkün peki bu etiketlere yazmak takipçinizi arttırır mı? Bizim deneyimlerimiz bu tür etiketlerin öncelikle içerik kalitenizi düşürdüğü ve gelen takipçi kadar giden takipçi oluşturduğu yönünde. Peki, nasıl arttırılabilir?

ORGANİK TAKİPÇİ

Öncelikle içerik kesinlikle olmalı, özgün gündeme dair neşeli, duyarlı, dolu Tweetler olmalı. Takipçi sayınızı arttırmak için başkalarını da takip edebilirsiniz en azından Tweetlerini okumaktan zevk alacağınız kişileri takip edebilirsiniz. Öte yandan günlük düzenli takip yaparak da takipçi sayınızı arttırabilirsiniz bunun için takipçi sayınız 1000′i geçene kadar kontrollü gitmekte ve çok takip yapmamakta fayda var, Twitter sizi bot zannedip hesabınızı kapatabilir. Read More

TWİTTER TAKİPÇİ SATIN ALMA

İnternet dünyasında instagram, facebook, youtube gibi sosyal medya araçlarından en çok tıklanan siteler arasında Twitter birinci sırada yer almaktadır. Hayatımızda önemli yere sahip olan sosyal paylaşım sitelerinden Twitter’de twitter takipçi satın almak ve benzeri başlıkla takipçi satan sitelerden takipçi satın almak ve kazanmak da büyük önem taşıyor.   Aldığınız takipçi sayıları izlenme oranlarınızın, beğeni sayınızın fazlalığı takipçi sayınıza bağlı olarak ilerliyor. Takipçi sayınızın arttırılması sosyal medya mühendisliği yapan pazarlamacılar tarafından mümkün hale getirilmiştir. Sosyal medya danışmanlık hizmetleriyle takipçi sayıları arttırılabiliyor. Sosyal medyadaki popülerliğinizi, paylaşımlarınızdaki gücünüzü, beğeninizi, Twitter takipçi adı altında çalışan sitelerle kanıtlayabilirsiniz.

 

TWİTTER TÜRK TAKİPÇİ SATIN ALMAK Read More

İnstagram Takipçi Hilesi Bedava

İnstagram takipçi ücretsiz olarak elde edilebilir bir şey midir? Bugün sizlerle bunu tartışacağız. İnstagram takipçi sayınızın etrafında dönen bir sisteme sahip olduğundan takipçi sayınızın yüksek olması her türlü size avantaj olarak dönecektir. İnstagram günümüzde iki farklı amaca yönelik olarak kullanılmaktadır. İnstagram ilk olarak bireysel maksatta aile ve arkadaş çevresine hitaben kullanılırken ikinci etapta ticari ve reklam gereği olarak kullanılmaktadır. Ticari kullanıma ünlü insanların çok ileri düzey takipçilere sahip oldukları hesaplarda hiç şüphesiz girmektedir.

İnstagram takipçi sayısı arttırma uğuruna günümüzde gereğinden fazla paralar harcanmaktadır. Sizlere kötü bir haber verelim İnstagram takipçi satan yani illegal olarak İnstagram takipçi hilesi yapan sitelere göz dikmiş durumda. Bu siteler her an seslerini bile çıkarmadan ortadan kalkabilirler. Bu nedenle İnstagram takipçi kazanma savaşında yalnız başınıza kaldığınızı varsayarak hareket etmeniz gerekiyor.

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma

Read More

Düşünce Gücü İle Yazı Yazdıran Facebook


Başlığı okuduğunuz zaman şaşırmış olabilirsiniz, fakat yanlış duymadınız! Facebook bilgisayar ve insan beyni köprüsü olarak adlandırdığı projeyi oluşturarak düşünceleriniz ile yazı yazabilmenize olanak sağlamak istiyor. İşte düşünce gücü ile yazı yazdıran Facebook konusu ile ilgili tüm detaylar burada!

Facebook Paylaşım Sitesi Düşünce Gücü İle Yazı Yazdıracak

Facebook paylaşım sitesinin düzenlemiş olduğu F8 konferansı çok ilginç haberlere sahne oldu desek yanlış olmaz. Bunlardan en önemlisi ise tabii ki Facebook sosyal ağının beyninize ekstra hiçbir implant takılmasına gerek kalmadan düşünce gücünüz ile yazı yazmanıza olanak sağlayacak bir insan beyni- bilgisayar arayüzü tasarlama planları çalışmaları üzerinde titizlikle araştırmalarını gerçekleştiriyor.

Düşünerek Yazı Yazmak Gerçekten Mümkün Olabilir Mi?

Read More

İnstagram Popüler Hastags


İnstagram uygulamasını Facebook’un satın almasıyla instagram en popüler olan sosyal ağlardan biri oldu. İnstagram kullanıcı sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Artık ünlü isimler bile gönderilerini ilk olarak instagrmdan yayınlıyorlar. İnstagramın popüler bir sosyal ağ olması ile instagramda da birçok özellik oluştu. Bu özelliklerden biri de hastagslar. İnstagramda hastagslar ile ulaşmak istediğiniz resimlere ulaşabiliyorsunuz. İnstagram popüler hastagsler için instagramda arama yapmanız yeterli olacaktır. İnstagram kullanıcıları fotoğraf bazlı arama yapamıyorlar. Örnek vermek gerekirse yemek için arama yapamıyorsunuz. Bunun için oluşturulan hastagsler size yardımcı oluyor. Hastagslar ile yemekler için arama yaptığınızda karşınıza instagram kullanıcılarının o gün o hastagsta paylaştığı yemekler karşınıza çıkıyor. Bu özellikle daha fazla beğeni ve paylaşım almak isteyenlerin kullandığı bir yöntem. Hastags içine düşen gönderileriniz daha fazla kişiye hitap eder ve gönderilerinizi daha fazla kişi görür bu da bu uygulamanın oldukça güzel bir sistem içerdiğini göstermektedir.

Popüler Hastagsler Nelerdir ?

Read More

İnstagram Hesabım Çalındı ( Hacklendi ) Nasıl Geri Alabilirim ?

İnstagram kullanıcılarının zaman zaman gizli düşmanları olabiliyor. Gizli düşmanlarınız sizin hesabınızı çalabilir. Hesabınızın çalınmaması için instagram şifrenizin uzun bir şifreden ve karışık şifrelerden oluşması daha güvenli olacaktır. İnstagrama kayıt olan herkesin dikkat etmesi gereken hususlardan biri de budur. Şifreniz ne kadar zor olursa çalınma tehlikesi de o kadar az olmaktadır. Şifrenizi hackleyen biri programlar vasıtası ile bunu kolay bir şekilde başarabilir. Ancak şifreniz programlara ters düşen zor bir şifre ise bu hiç de kolay gerçekleşmez. Bu yüzden şifre konusunda ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor. İnstagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim ? Bunun için aşağıda belirteceğimiz yöntemleri kullanın.

Çalınan İnstagram Hesabını Geri Alma

İnstagram hesabınızın çalınmaması için bilgisayarınıza yada telefonlarınıza güçlü bir antivirüs programı kurun bunu yapmanız ile birlikte hesabınızın çalınma olasılığı da çok düşük bir ihtimal olacaktır. Bu hatırlatmadan sonra instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim ? diye düşünenlerin hemen sorusuna yanıt verelim. Öncelikle instagram hesabı çalınanlar bu durumun instagramdan mı yoksa başka şahıslar tarafından mı oluştuğunu tespit etmeli. Çünkü hesabınıza erişemediğinizde ilk olarak hesabınızın çalındığı aklınıza gelse de kimi zaman kural ihlalleri yüzünden hesap kapanmakta yada geçici olarak pasif edilmektedir. Zaten instagrama giriş yaptığınızda bu durum eğer çalınma dışında bir durum ise size bildirilir. Şayet herhangi bir açıklama yapılmadan parolanızın değiştiği söyleniyorsa hesabınız çalınmış demektir. Bunun için hemen vereceğimiz şu linke tıklayın. https://help.instagram.com/149494825257596 bu linke tıklayarak burada yer alanları doldurun. Bunu günde 3-4 kere deneyin. Kısa bir süre sonra sizinle temasa geçilecek ve hesabınızı geri alabileceksiniz.

İnstagram Hesabım Çalındı

Read More

İnstagram Takipçi Satın Almak

İnstagram kullanıcıları için mükemmel bir hizmet daha sizlerle buluşuyor. İnstagramda artık kimse takipçim az, gönderilerimi kimse paylaşmıyor diye yakınmayacak. Bunun için firmamız instagram hizmetleri sağlıyor. İnstagram hizmetlerinde instagram takipçi satın alma paketleri ile herkes dilediği takipçi sayısına ulaşıyor. İşte fenomen yada popüler olmak bu kadar basit. Artık paylaştığınız gönderilerde yüzünüz kızarmayacak ve paylaşımlarınız daha fazla kesime ulaşarak sizi daha mutlu edecek. Üstekil paylaşımlarınız da iyi paylaşımlardan oluşursa etiket özelliği ile daha fazla kesime ulaşır bu da zincirleme bir takipçi sistemi oluşturur. Yani paylaştığınız her gönderide yorumlarda etiket oluştukça sizi takip eden veya sizin gönderilerinizi inceleyen daha fazla kişiye rastlamış olacaksınız. Peki bu güzel özellikleri sağlayan takipçi paketlerine nasıl ulaşırım ?

İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Read More

İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır ?

İnstagram kullanan birçok kişinin merak ettiği ve sorguladığı sorulardan biri de bu.  Elbette bunun oldukça kolay bir yöntemi var. Belirteceğimiz yöntemleri kullanarak instagram hesabınızı kapatabilirsiniz.

Hesabımı Nasıl Kapatırım ?

İnstagram kullanıcıları instagram hesabı nasıl kapatılır ? sorusunda bazen sorun yaşıyorlar. Herhangi bir nedenden dolayı hesabınızı kapatmanız gerekebilir. Bunun için sizlere anlatacağımız işlemleri sırasıyla deneyin. İnstagramı silmek için öncelikle instagrama kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında hesabım bölümüne giriş yaptıktan sonra karşınıza seçenekler çıkacaktır. Daha sonra buradan hesabımı sil seçeneğine tıklamanız gerekecek. Burayı tıkladıktan sonra karşınıza gelen kutucukta sizden neden instagram hesabınızı kapattığınız ile ilgili bir seçim yapmanız istenecek. Bu seçimi yaptıktan sonra aşağıda yer alan kutucuğa instagram şifrenizi girmeniz gerekiyor. Şifrenizi girdikten sonra onay verip hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine basmanız gerekiyor.

Hesabım Kesin Olarak Kapatılır Mı ?

Hesabınız bu işlemleri yapmanızın ardından kalıcı olarak silinecektir. Bu da demek oluyor ki bir daha aynı hesap ile instagrama giriş yapamayacaksınız. Hesabınızı silerek instagramdaki bütün takipçilerinizi kaybetmiş oluyorsunuz. İnstagramın sadece zaman alıcı boş bir öge olduğunu düşünenler için instagram hesabı nasıl kapatılır ? sorusunun yanıtı verdik. Siz de bu yöntemleri kullanarak instagram hesabınızı kapatabilirsiniz. İnstagram hesabınızı kapatırken instagrama bir daha aynı kullanıcı adı ile giriş yapamayacağınızı unutmayın. Verdiğimiz detayları sırasıyla yapmanızın ardından instagram hesabınızın güvenilir bir şekilde kapandığını görmüş olacaksınız. Sizlere hesap kapatma konusunda yardımcı olduk. Siz de instagram hesabınızı kapatmak ve silmek isterseniz sizlere belirttiğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanmanız instagram hesabınızın silinmesini sağlayacaktır.

İnstagram hesabını kapatmada sorun yaşayanlar uyguladığı işlemlerin doğruluğunu kontrol edebilirler. Küçük detayları atlamanız bile instagram hesabınızın kapanmamasına neden olabilir. Bu yüzden doğru işlemlerde bulunmak için sizlere belirttiğimiz yöntemleri sırasıyla yapmanız gerekecektir. Doğru bir işlem yapmanız ile instagram hesabınızın ne kadar kolay bir şekilde kapandığını göreceksiniz. Sizlere instagram hesabı nasıl kapatılır konusunda yardımcı olduk, faydamız olduysa ne mutlu bize.

İnstagram Topluluk Kuralları

İnstagram kullanıcıları instagram topluluk kuralları çerçevesinde hareket etmek zorundadırlar. İnstagram yöneticileri eğer sizin topluluk kurallarının ihlali konusunda bir harekette bulunduğunuzu tespit ederse hesabınızı kapatabilir veya geçici süreliğine devre dışı bırakabilir. İnstagram yöneticileri bu konuda oldukça katıdır. Sizin topluluk kurallarına aykırı bir davraşınızda hesabınız için ağır cezalara tabi tutulabilirsiniz. Aşağıda size belirteceğimiz topluluk kurallarına uymanız durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ancak bu kuralları ihlal ettiğinizde ise instagram tarafından cezalandırılmanız an meselesi olabilir.

İnstagram Topluluk Kuralları Nelerdir ?

İnstagram kullanıcılarının dikkat etmek zorunda olduğu ve instagram için önemli olan bazı kurallar var. Bu instagram topluluk kuralları olarak geçmektedir. Bu kuralların ilki instagram kullanıcılarının 13 yaş üstü kullanıcılardan oluşmasıdır. İnstagram kullanıcıları kimliklerini teyit etme durumunda yaşlarının 13 altı olması ile instagrama girişleri engellenmektedir. İkinci kural olarak instagramda pornografik, çıplak ve cinsel içerik paylaşımlarında bulunmak. Bu hususta instagram yönetiminin çok katı kuralları bulunmaktadır. Bu kuralı ihlal eden kişilerin hesabı kapatılır ve instagrama bir daha giriş yapamazlar. İnstagram topluluk kuralları arasında bir diğer kural ise instagram kullanıcılarının paylaşımlarında verdiği yetkilerin kendilerine ait olduğudur Yani hesabınız ile yaptığınız paylaşımlar size aittir, instagram yönetimi bu konuda sorumluluk kabul etmez.

Topluluk Kuralları Kimleri Kapsar ?

İnstagram topluluk kurallarına, instagram kullanan herkes uymak zorundadır. 13 yaş itibari ile instagram hesabı olan herkesin bu kurallara uyması gerekmektedir. İnstagram için yukarıda belirttiğimiz topluluk kuralları onlarca maddede oluşur. Biz sizlere sadece önemli olan 3 maddeyi sıraladık. İnstagramın diğer topluluk kuralları için instagram topluluk kuralları ve şartlarını okumanızı tavsiye ederiz. İnstagram genel şartlar ve kurallarına tabi olan her kullanıcı instagrama kayıt olurken bu maddeleri onaylamaktadır. Bu yüzden kuralların ihlali durumunda itiraz hakkınız kısıtlı kalır. Hatta bazen itiraz hakkında bulunmadan kapatılan hesaplarda olmaktadır. İnstagram kullanan herkes bu kurallara uyduğu taktirde herhangi bir problem yaşamaz. Sizlere belirttiğimiz maddeleri dikkate alın ve instagramın diğer topluluk kurallarına uyun. Özellikle takipçi sayısı yüksek olanlar bu kuralları daha dikkatli okumalıdır. Keza yaşanacak bir ihlal durumunda onca emek boşa gidebilir.

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?

İnstagram hesabınızı dondurmak isteyebilirsiniz. Tatile yada uzun bir yolculuğa çıktığınızda, inzivaya çekildiğinizde yada sınavlara çalıştığınızda instagram hesabı nasıl dondurulur ? sorusu aklınıza geliyor. Bunun için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Sadece belirteceğimiz yöntemleri doğru bir şekilde uygulamanız ile instagram hesabınızın donduğunu göreceksiniz. Aşağıda yer alan başlıkta instagram hesabının nasıl dondurulduğunu sizlere detaylı bir şekilde anlattık. Siz de bu yöntemleri kullanarak basit bir şekilde hesabınızı kapatabilirsiniz. İşte hesabınızı kapatacağınız o işlemler.

Hesabımı Nasıl Donduracağım ?

İnstagram kullanıcılarının en çok sorduğu sorulardan biri de bu. İşte sizlere belirteceğimiz aşağıdaki işlemler ile hesabınızı çok kolay bir şekilde donduracaksınız. Öncelikle hesabınızı dondurmak için instagrama giriş yapınız ve parola ile kullanıcı adınızı giriniz. Fakat mobil uygulamadan bu işlemin geçersiz olacağını hatırlatmak isterim. Yani sadece web adresi ile hesabınızı dondurabilirsiniz. İnstagram hesabı nasıl dondurulur sorusunun cevabı için siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan kafa simgesine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra buradan profili düzenle seçeneğine tıklayın ve hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine basın. Daha sonra hesabınızı neden dondurduğunuza dair sizden bir seçenek istenecek. Bu seçeneklerden birini seçerek şifrenizi girin ve kırmızı renkte olan hesabımı geçiçi olarak dondur seçeneğine tıklayın.

Read More

İnstagram Türk Takipçi Satın Almak

İnstagram Türk Takipçi Satın Almak, İnstagramda herkesin gönderileri belli bir kesime hitap ediyor. Bu da genellikle normal bir instagram kullanıcısının popüler olmadıktan sonra ortalama olarak 400-500 kişiye hitap etmesini sağlıyor. Peki bu gönderiler nasıl daha fazla kişiye ulaşır ? Tabi ki bunun hem kolay hem de ekonomik bir yöntemi var. Bu yöntem instagram takipçi satın alma yöntemi. Bu yöntemi kullanarak İnstagramda takipçi sayınızı mükemmel bir şekilde üstelik çok kısa bir zamanda sağlayabilirsiniz. Tabi bunun için hem kaliteli hem de güvenilir bir İnstagram hizmeti veren bir adres bulmak gerekiyor. İşte bu da firmamız tarafından sizlere sağlanan bir hizmet. Bu hizmetten yararlanmak için ise bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İnstagram Takipçi Yükseltme

Read More

Twitter Reklam Nasıl Verilir?

Twitter Reklam Nasıl Verilir?

Twitter reklam nasıl verilir konusu ile ilgili soru işaretleriniz varsa, size önereceğimiz bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ederek Twitter sosyal ağında reklam verebilirsiniz. Eğer sizinde bir web siteniz ya da blog sayfanız var ise buradaki konu paylaşımlarını Twitter üzerinden sitenize hit çekmek için kullanmak istiyorsanız veya bir ürün satıyor ya da tanıtıyorsanız reklamını yapmak için Twitter reklamlarının nasıl verildiğini bilmeniz gerekir. Bunun için iki farklı yol deneyebilirsiniz. Birinci yol Twitter üzerinden takipçi sayısı fazla olan kullanıcılar aracılığı ile Twitter üzerinden reklamınızı yapabilmeniz mümkün. Diğeri bir yol ise Twitter sponsorlu reklam verme bu konusudur.

Birkaç yıl önce Türkiye için Twitter’da küçük ölçekli reklam verilmiyordu. Şimdi ise bütçenize göre reklam verebiliyorsunuz. Yapmanız gereken ilk şey Twitter reklamı için hesabınıza giriş yapmak olacak. Profil üzerine bir kere tıkladığınız zaman karşınıza açılır bir pencere gelecek. ‘Twitter Reklam’ yazan menüye giriş yapınız. Yeni bir kayıt olacağınız için gelen sayfada ödeme seçeneğini belirlemek adına bulunduğunuz ülkeyi ve saat dilimini seçiniz. Ödeme seçeneğini belirledikten sonra şimdi reklam oluşturmaya geçebilirsiniz.
‘Create new campaing’: Yeni bir reklam kampanyası için bu adımı seçin.
‘Give your campaing a name’: Reklam kampanyası için uygun bir isim verin.
‘Choose a funind Source’: Ödeme seçeneğini seçin.
‘When do you want to run this campaing’: Oluşturacağınız Twitter reklamlarının hangi tarih aralığında yayınlanması istiyorsanız buradan iki tarih arasını belirlemeniz gerekiyor.
‘Select Locations’: Bu kısımda reklamın gösterileceği bölgeyi seçin. (Örn: Türkiye)
‘Select Gender’: Any gender (her ikisi) , male only (yalnızca erkekler) ve female only (yalnızca bayanlar) burada reklamın hangi cinsiyet üzerinde gösterilmesini istediğinizi seçiyorsunuz.
‘Select Languages’: Bu bölümde dil seçeneği var. Türkçe dilini seçin.
‘Enter a keyword or phrase’: Burada reklam ile ilgili anahtar girebilirsiniz.
‘Set a daily maximum’: Günlük maksimum verilecek reklam ücretini burada belirleyebilirsiniz.
‘Set a total budget’: Buda reklama ayıracağınız toplam bütçenizdir.

Twitter Reklam Link Verme

Read More

Youtube Kanalınızı Geliştirmek İçin Öneriler

Youtube, dünyanın en büyük video paylaşım ağıdır. Modern insan hayatında oldukça büyük bir yer kaplayan Youtube mecrasında her gün hunharca videolar yayınlanıp, videolar izleniyor. İstatistiklere göre Youtube paylaşım ağında 1 günde yaklaşık 5 milyar video izleniyor. Youtube kanalınızı geliştirmek için öneriler almadan önce bu platformun size sunduğu 3 temel şeyi bilmelisiniz. Bunlar; video izleme, video yükleme ve video paylaşmadır.

Kanalınızın Temel Bileşenlerini Tamamlayın

Youtube paylaşım ağında başarı kazanmak için kanalınızın temel bileşenlerini doğru bir şekilde oluşturmanız gerekir. İlk olarak profil ve header görselini profesyonel bir şekilde hazırlamalı ya da hazırlatmalısınız. Kanalınızın hakkında bölümüne ise yaptığınız işi en iyi şekilde anlatmalısınız. Ayrıca buradaki sosyal medya bağlantılarını aktif hale getirmeniz gerekir. Youtube’un size sunduğu oynatma listesi oluşturma şansını mutlaka değerlendirmelisiniz. Oynatma listesi ile kanalınızı çok daha izlenir kılabilir ve takipçilerinizin ilgisini çekecek kategoriler oluşturabilirsiniz. Son videolarınız, en beğenilen videolarınız ya da farklı kategorilerdeki videolarınız için en az 3-4 oynatma listesi oluşturmanız tavsiye edilmektedir.

Paylaşılabilir Videolar Üretin

Read More

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırıyoruz!

İnstagram Takipçi Satın Al

Sosyal medya araçları, günümüz dünyasında milyonlarca insan tarafından kullanılmaya devam ediliyor ve bu araçlardan bir tanesi de ve hatta en popüler instagram olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde güncellemeler ile birlikte daha popüler hale gelen Instagram, sahip olduğu kitleyi de belli oranda genişletmiş durumda. Bu uygulamayı tercih eden milyonlarca insandan bir tanesi olduğunuzu düşünüyoruz ve sizlerin de takip konusunda ne kadar hassas olduğunuzu iyi biliyoruz. Takipçi sayınızın artması için birtakım detaylara dikkat ediyor ve bu detayları da uygulamaya gayret ediyorsunuz ancak isteklerinize yanıt almanız ne yazık ki tahmin ettiğiniz kadar kolay değil!

Instagram takipçi satın al adresleri ile tanıştınız mı? Ya da bu adreslerden daha önce hizmet aldınız mı? Takipçi sayınızı doğal yolarla arttıramıyorsanız eğer takipçi satın alabileceğiniz siteler aracılığı ile sizler de daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Instagram takipçi satın al adresleri muazzam bir ayrıcalık ve hizmet sunuyor. Bu hizmetler sayesinde hesaplarınız bir anda yükseliyor ve daha fenomen hale geliyor. Bunun için ödeyeceğiniz rakamlar her siteye göre değişiklik gösteriyor ve bu değişiklikler hakkında bilgi almak adına siteleri incelemeniz de yeterli olacaktır. Sayı olarak çok fazla mecra var ancak kaliteli iş yapanların sayısı ne yazık ki oldukça az.

Takipçi Satışı

Read More

Organik Takipçi Satışı

Organik Takipçi Satışı

Instagram, görsel medyanın an itibarıyla en çok tercih edilen adreslerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Akıllı telefon ve tabletlerimizde yer alan uygulama ile birlikte gündelik hayatımızdaki önemli ve eğlenceli anları fotoğraflayarak ya da video olarak bu hesaplardan paylaşabiliyoruz. Daha fazla insana ulaşmak birçok insanın isteği ancak bunu yapmak için biraz çaba harcamanız gerekiyor. Paylaşımlarınızın birçok insana hitap ediyor ve yine birçok insanın ilgisini çekiyor olması şarttır. Bunu yapamıyorsanız takipçi satın alarak hesaplarınızdaki takipçi sayısını arttırmanız da mümkündür. Bunun için bir bütçe ayırabilir ve düzenli olarak sizler de takipçi satın alabilirsiniz.

Instagram takipçi satın al araması ile birlikte karşınıza çok sayıda site çıkacaktır ve bu sitelerden bir tanesini tercih ederek sizler de takipçi satın alabilirsiniz. Ayırmanız gereken bütçe tahmin ettiğiniz gibi ok yüksek bütçeler değildir ve ortalama bir bütçe ile de takipçi satın alabiliyorsunuz. Instagram takipçi satın al adresleri bu konuda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Takipçilerinizi kendiniz de seçebiliyorsunuz ve sayfanızın konseptine uygun takipçiler ile birlikte daha uygun tercihler yapmak da mümkün hale geliyor. Karşınızda böyle bir fırsat varken yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek ve detaylı bilgi aldıktan sonra sipariş geçmek olacaktır.

İnstagram Türk Takipçi Satın Al

Read More

İnstagram’da Ünlü Olmak Çok Kolay!

İnstagram’da Ünlü Olmak Çok Kolay! Sosyal medya ağlarının en yaygın olanı İnstagram’dan bahsediyoruz bugün. Ülkemizde ve Dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya ağlarından İnstagram, takipçi sayısı kriziyle insanları delirtiyor. İnstagram takipçi satın al denilen mevzunun ne olduğunu bu yazımızda açıklayarak anlatacağız. Eğer bu tarz bir hizmet satın alacaksanız bu yazıyı başından sonu kadar okuyun. Emin olun faydasını göreceksiniz. İnstagram üzerinde birçok kişinin ciddi takipçi sayılarına ulaştığını hepimiz görüyoruz. İnstagram üzerinde bu tarz profillerin çoğalması oldukça normal. Sizlere bu durumu şöyle açıklayalım. İnstagram ilk gündeme geldiği dönemde açılan bireysel hesaplar, o zamanlar takip edilecek başka sayfa olmadığından gereğinden fazla takipçiye sahip oldular. Tabi bu genellemeye marka ve ünlü kişiler dâhil değil. Yoksa sizde Youtube fenomeni olsanız doğal olarak İnstagram da elinizin içinde olacaktır. Eğer bu zamanın gerisinde kaldıysanız ki yazıyı okuyorsanız zaten geride kalmışınızdır. Bu durumda kendi çabanızla İnstagram fenomeni olmanız imkânsız denecek kadar düşük bir ihtimal. Hoş az olsa da bir ihtimal var ancak bu ihtimalde gerçekleşmek için sizden en az üç yıl isteyecektir. Bu nedenle tek çare İnstagram takipçi hilesi satın almaktır.

Tek Tıkla Her Şeyi Halledin!

Kendi çabanızla bir yere varmayacağınızı oldukça açık bir şekilde size anlattık. Bu denli fazla sayfanın bulunduğu bu sosyal medya ağında başarıya ulaşmak için tek çareniz takipçi satın almak. Takipçi satışı yapan birçok kurum bulunuyor. Kurum dediysek ofis vs. beklemeyin bu hizmeti sağlayan insanlarla internet üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Kafanıza göre seçtiğiniz tarifenin ücretini ödedikten sonra takipçi sayınızda ki artışı gözlemleyebilirsiniz. Bu hizmetlerden satın almak için çok bir şey yapmanıza gerek yok. İnstagram takipçi hilesi satın almak için birkaç araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bu araştırmaları yaparken dolandırılmamaya dikkat edin. Referansları ve makul teklifleri olan sitelere kulak verin. Aksi takdirde dolandırılma ihtimaliniz var. Zaten tarayıcılarda üst sıralar çıkan sitelere başvurun. Fiyatı çok yüksek olan siteler gibi çok düşük olan sitelerde güzel hizmet vermeyecektir. En az beş sitenin aynı miktarda takipçiye talep ettiği parayı karşılaştırarak hizmet almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede bu hizmete de fazla para ödememiş olursunuz.

Tebrikler! Artık Ünlüsünüz!

Bahsettiğimiz bu aşamaları hakkıyla yerine getirdikten sonra takipçi sayınız alığınız takipçi tarifesine göre artacaktır. Bu artışın tamamlanmasından sonra diğer insanlarında sizi takip ettiğini göreceksiniz. İnstagram takipçi satışı yapan sitelerden bir kere alacağınız bu hizmet sizi oldukça ileriye götürecektir. Bu ilerleyiş için sizin yapmanız gereken tek şey hile işlendikten sonra kaliteli içerikler paylaşmaktır. Sizin paylaştığını içerikler beğenildikçe takipçi sayınız bununla beraber beğeni ve yorum sayınızda artacaktır. Bu aşamadan sonra da geriye söylenecek pek bir şey kalmıyor.

İNSTAGRAM OTOMATİK BEĞENİ

İnstagramın ortalama günlük kullanıcı ağı iki milyonun üzerinde iken son zamanlarda bu sayı daha da büyük bir artış gösterdi. Yüksek kullanıcı sayısı ile pek çok sosyal medya sitesini de geride bıraktı. İnstagram kullanıcılarını da memnun etmeyi başaran bir sosyal medya platformu olarak hizmetlerine devam ediyor. İnstagramın kullanımı açısından olduğu kadar güncel olması nedeniyle de oldukça iyi bir konuma gelmiştir. İnstagram kullanıcıların en büyük isteği yüksek rakamlarda gerçek takipçi olmak, daha çok bilinir bir profile sahip olmak ve beğenilerini artırmaktır. Kullanıcıların hileye başvurmadan beğeni sayılarını artırabilmeleri için gerçek takipçilerinin olması gerekiyor. Organik takipçiye sahip olan kullanıcıların beğenileri de günden güne artış göstermektedir. Mesela bin tane bot takipçiden kullanıcının alacağı beğeni en fazla on tane olurken, gerçek takipçi sayısı bin olan kullanıcıya yaklaşık olarak 200 ile 400 arasında beğeni gelebilmektedir. Instagram üzerinde beğeni artırmak için kullanılan diğer bir yöntem ise instagram otomatik beğeni olarak karşımıza çıkmaktadır.

İnstagram otomatik beğeni nedir?

Read More

Bu yazıda ciddi olarak açık konuşacağım. Konumuz olan İnstagram takipçi satın al mevzusunu en derinden anlatıp kafanızda oluşan tüm anlamsız soruları cevaplayacağım. Sosyal medyanın biz insanları ne kadar etkilediğinden tutunda takipçi sayınızı nasıl arttıracağınıza kadar her şeyi konuşacağız hep beraber. Sosyal medya insanların hayatına girdiği ilk günden beri insanlar tarafından hunharca kullanılıyor. Şimdi kibarlığın lüzumu yok. Bizler daima sosyal medyayı aktif olarak kullanıyoruz. Sosyal medyada ünlü kişileri takip ediyor aile ve arkadaş çevremizle etkileşimde bulunuyoruz. Sosyal medya denilince insanların aklına günümüze genel olarak İnstagram geliyor. İnstagram dünya üzerinde günümüz şartlarında en çok kullanılan sosyal medya ağı. Bu kullanıma rağmen halen insanları tatmin edemeyen İnstagram bünyesine yeni özellikler ekleyip duruyor. Aslına bakılırsa bu yenilikler başka yerlerden çalınmamış olsa daha iyi hizmet verebilir.

Neyse İnstagram yeniliklerinin derdi bize düşmedi ya? İnstagram üzerinde işler sizinde bildiğiniz üzere takipçi ile yürümektedir. Kim ne derse desin takipçi işin odak noktasıdır. Takipçi sayınızın artış hızına dayalı olarak sizin beğeni ve yorum sayınız mecburen artacaktır. Bunun mantıklı açıklaması ise takipçi sayısı artan profillerin daha çok kişiye ulaşması ve daha fazla insanın ilgisini çekmesidir. Elde ettiğiniz içerikler ne kadar iyi olursa olsun fazla kişiye ulaşmazsanız ne beğeni ne de yorum alabilirsiniz. Bu nedenle ilk hedefiniz İnstagram üzerinden takipçi almak olmalıdır.

Kendi Çabamla Takipçi Kasabilir Miyim?

Read More

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

MERHABALAR BU MAKALEMİZDE İNSTAGRAM TAKİPÇİ KAZANMAK İÇİN SİZLERE TAVSİYELERDE BULUNACAĞIZ

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

 

Sosyal ağlar arasında son dönemlerde atılan etkili adımlar neticesinde oldukça büyük bir patlamanın yaşandığı sosyal ağların başında, instagram gelmektedir. İnsanlar sosyal paylaşım uygulamalarına karşı hep olumlu bir tavır sergilemiştir. Ancak instagram diğerlerinden biraz daha farklı bir ilgi gördü. Bunun en önemli sebebi de diğer sosyal medya ortamlarından farklı olarak görsel odaklı paylaşımın yapılıyor olmasıdır. Diğer sosyal ağlarda da fotoğraf ya da video paylaşılıyor. Fakat instagramın sadece görsel odaklı olması onu farklı kılan en önemli sebep olarak görülüyor. Tüm dünya insanlarının keyifle video ve fotoğraf paylaştıkları bir platform haline geldi. İnstagramın bir diğer keyifli yanı da paylaşımlar yaptıkça gözlemlenen takipçi sayısındaki artış ve bununla doğru orantılı olarak da beğeni sayısının artmasıdır. İnsanlar bu durumu yarışı dönüştürmüş durumdalar. Durum böyle olunca da tüm instagram kullanıcıları sosyal ağ fenomeni olma yolunda çaba harcamaya başladı. Bu amaçla instagram takipçi hilesi de büyük talep gördü.

İnstagram Takipçi Hilesi İçin Bilinmesi Gerekenler

Read More

İNSTAGRAM HESABIM KAPATILDI

Günümüzde birçok insan arkadaşlarını ekleyerek instagram üzerinde fotoğraf ve video paylaşımı yapmaktadır. Kullanıcının yaptığı paylaşımları görmek ve beğenebilmek için takip etmek gerekir. Sonrasında da aynı kişi de sizi takip eder. Ayrıca instagram üzerinden tüm kullanıcılar birbirleri ile mesajlaşmada gerçekleştirebiliyor. İnstagram hesabı olan bazı kişiler zaman içerisinde farklı nedenlerle instagram hesaplarını dondurma işlemini gerçekleştiriyor. Ancak bu dondurma işlemi sırasında ara vermek istediğinizi belirten seçenek seçildiğinde istediğiniz zaman tekrar aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilir. Bazı durumlarda ise bu hata siz hesabınızı dondurmasanız bile gerçekleşebiliyor. Birçok kullanıcı hesabının kendiliğinden çıkış yapması ve hata vermesi gibi sorunlarla karşılaşabiliyor.

 

İnstagram Hesabım Kapatıldı Ne Yapmalıyım?

Read More

İNSTAGRAM BOT TAKİPÇİ SATIN ALMA

Son dönemlerde sosyal medya kullanımı son derece yaygın bir hal aldı. Bunun en önemli sebebi hızlı gelişen teknoloji ile birlikte internet hizmetleridir. Hayatımıza tam anlamıyla giren akıllı telefonlar sayesinde internet hizmetinin de kolay bir şekilde alınması sağlandı. Bu durumda sosyal medyaya olan ilginin artmasına neden oldu. İnstagram da gün içinde insanların sıklıkla paylaşımlar yapıp arkadaşlarını takip edip, takipçileri ile de aktif iletişim kurdukları popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alıyor.

İnstagram uygulamasının fotoğraf paylaşımından sonra video paylaşma ve anlık canlı yayın alternatiflerini de uygulamasına eklemesiyle kullanıcı sayısını da oldukça artırmayı başardı. İlk kurulduğu dönemde sadece İOS işletim sistemine hitap eden instagram, daha sonra android işletim sistemi içinde kullanılabilen bir formatla kendini yenilemişti. İnstagram uygulamasını kullanan kullanıcılar, hesaplarının mümkün olduğunca çok kişi tarafından takip edilmesini istiyorlar. Bunun gerçekleşmesi için çok basit yöntemler oluşturulmaktadır. İnstagram bot takipçi satın alma yöntemi de instagram takipçi sayısının artırılmasında uygulanan yöntemler arasında yer almaktadır.

 

İnstagram Bot Takipçi Satın Alma Hakkında

Read More

İnstagram Takipçi Almak

İnstagramı diğer sosyal platformlardan ayıran en önemli özellik tamamen görselliğe dayalı olması diyebiliriz. Fotoğraf ve videoların düz yazıya oranla daha çok ilgi çektiği bilinen gerçek. Elbette diğer sosyal mecraları olan Facebook ve Twitter ile de görsel paylaşımlar yapmak mümkün. Fakat İnstagram diğerlerine göre tamamı ile görsel paylaşıma dayalı olduğu için insanların çok daha fazla ilgisini çekebiliyor. Paylaşılan fotoğraf ve videoların aldığı beğeni ve yorumlar ile birlikte artış gösteren takipçi sayısı ise İnstagram kullanıcılar için en önemli hedeftir. Çok fazla takipçi çok daha fazla takipçiyi getirecektir ve bu sayede ciddi kazançlar elde etmek dahi mümkündür. Çok sayıda takipçiye ulaşan kişilerin zaman içinde ünlü ve tanınır olması ile hem profilleri üzerinden yaptıkları reklam ve tanıtımlarla hem de ünlü olmanın getirdiği kazançlarla gelir düzeyini fazlasıyla artırıldığı görülüyor. Bu nedenle İnstagram ’da fenomen olmanın en önemli yolu çok sayıda takipçiye ulaşmaktan geçiyor.

 

Takipçi sayısı nasıl artırılır?

Read More

İnstagram günümüzde sadece anılarımızı ve fotoğraflarımızı paylaşarak insanlarla etkileşim içine girdiğimiz bir platform olmanın yanı sıra artık birçok amaçla kullanılmaya başladı. Özellikle İnstagram üzerinde paylaşımlar ile milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başaran ve bu sayede üne kavuşan kişilerin sayısının artması ve yine İnstagram’ın ticari amaçlarla da kullanılıyor olması İnstagram profillerinin takipçi sayılarının artışı çok önem kazandı. İnstagram üzerinde takipçi sayısını artırmak için doğal yollar tabi ki var ve bunun yanı sıra çeşitli instagram takipçi hilesi de kullanılmakta ve bu sayede takipçi sayıları artırılabilmektedir. İnstagram üzerinden takipçi sayısını artırmak için doğal yollardan ilerleyecekseniz ciddi bir zamana ihtiyacınız olduğunuzu belirtelim. Çünkü fazla takipçi için çok fazla etkileşim içinde olmak gerekir.

Fazla etkileşim içinde her zaman İnstagram üzerinde aktif olmak gereklidir. Popüler profilleri inceleyerek kendinize bir yol haritası çizebileceğiniz gibi, yine çok beğeni ve yorum alan paylaşımların kullandıkları filtre ve hashtagleri de inceleyebilir ve bu şekilde takipçi artırma hakkında fikirler edinebilirsiniz. İnstagram hesabınızı Facebook ve Twitter hesaplarınıza bağlayarak da diğer platformdaki kullanıcılarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yaptığınız paylaşımların etkileşimin yoğun olduğu saatlerde yapılmasından, hangi aralıklarla nasıl paylaşımlar yaptığınıza kadar dikkat etmeniz gereken çok sayıda unsur bulunmaktadır. Eğer ben bu kadar zamanı ayıramam diyorsanız o zaman İnstagram takipçi hilesi ile takipçi sayınızı artırmanız gerekecektir.

 

İnstagram takipçi hilesi nedir?

Read More

ÜCRETSİZ İNSTAGRAM BEĞENİ

En popüler sosyal medya uygulamaları arasında ilk sırada yer almayı başaran instagram, yeni yılla birlikte gelen yenilikleriyle birçok kişinin ilgisini çekmeyi ve kullanıcı sayısını daha da artırmayı başardı.  Hepimizin bildiği gibi sadece fotoğraf paylaşımının yapılabildiği instagramda artık video paylaşımlarına da yer veriliyor. Uygulamanın eklediği bu yeni özellik sayesinde kullanıcı sayısı da neredeyse ikiye katlanmış durumda. Bu paylaşımlarda kullanacağınız ücretsiz instagram beğeni ile pratik ve hiçbir ücret ödemeden kendi farkınızı yaratmış olursunuz.

Ücretsiz instagram beğeni gerçekten de ihtiyacınız olan bir yöntem mi?

Read More

İNSTAGRAM CANLI YAYIN

İNSTAGRAM CANLI YAYIN

İnstagram en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesidir. Son dönemde uygulamanın sağladığı instagram canlı yayın yapma özelliği ve video, fotoğraf paylaşım özelliği ile de kullanıcılara yepyeni paylaşım alanları oluşturdu. Video ve fotoğraf paylaşımın ardından tek eksiği olan canlı yayın özelliğinin de uygulamaya dahil edilmesiyle birlikte kullanıcı sayısında da büyük artış görülmüştür.

İnstagram canlı yayın instagram stories e bağlı olarak çalışan bir sistemdir. Bu sistem belirli sürelerle yayında olup sonrasında otomatik olarak kaybolan videolar ya da fotoğrafların paylaşılmasına olanak sağlıyor. İnstagramda yapılan güncelleme ile canlı yayın yapma fırsatını bulan milyonlarca kullanıcı için yepyeni bir alan oluşmuş oldu. Bu arada canlı yayın süresinin bir saatle kısıtlandırıldığı bilgisinden de haberdar olmakta fayda vardır.

İnstagram canlı yayın nasıl yapılır?

Read More

İNSTAGRAM VİDEO İZLENME

İnstagram, sadece ülkemizde değil tüm dünyada popülaritesini koruyan bir sosyal medya platformudur. Uygulamanın sadece fotoğraf paylaşımına olanak sağlamasının ardından geçtiğimiz haftalarda video paylaşımına imkân vermesi ile kullanıcı sayısını ikiye katlamış durumdadır. İnstagram video izlenme özelliği sayesinde kullanıcılar paylaştıkları videoların izlenme sayısını da görebilecekler. Ayrıca instagramın paylaşılan videoların sol alt kısmına ekledikleri video izlenme sayacı da hemen hemen tüm kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılandı. İnstagram video izlenme özelliği ile birlikte instagram profilinin popülerliğini artıran ya da popüler olup olmadığını anlamaya yarayan araçlara bir yenisi daha katılmış oldu. İnstagram kullanıcısı olan bir hesabın paylaşımlarına gelen beğeni sayısı veya yorumların sayısı ve takipçi sayısı o hesabın sahibi olan kullanıcının popülerliğini anlamaya yardımcı olurken yeni eklenen instagram video izlenme sayıları da bu konuda belirleyici bir unsur olarak karşımıza çıktı.

Ayrıca instagram uygulamasının son dönemlerde yaptığı yeniliklerin video üzerine olması da dikkat çekici. Her geçen gün video konusuna verilen önemin arttığı instagramın ilk başta video için vermiş olduğu on beş saniyelik süre de altmış saniyeye yükseltildi.  Bunun üstüne son yapılan güncelleme ile de kullanıcılara kamera rulolarındaki klipler vesilesi ile kendi videolarını oluşturma imkânı da sunuldu. Bütün bu yeniliklerin ardında yakın zamanda instagramın getirebileceği yeni özelliklere şaşırmamak gerek.

İnstagram video izlenme ve önemi

Read More

İNSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMA

Sosyal ağlar arasında oldukça güçlü bir uygulama olan instagram, kendisine rakip olabilecek nitelikteki tüm sosyal medya uygulamalarını arkasında bırakarak zirveye çıkan instagram, Tüm dünyadan milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Pek çok sayıda insan akıllı telefonlarında instagramı takip etmektedir. Telefonunu elinden düşürmeyen birisini gördüğünüzde bu kişinin mutlaka bir instagram kullanıcısı olduğundan emin olabilirsiniz. İnstagram sadece telefonla kullanılan bir uygulama değildir. Bilgisayara üzerinden de devamlı olarak instagrama giriş yapma şansınız mevcut. Uygulamanın mobil uyumlu olması kullanımının kolaylaşmasında ve kullanıcı sayısının artmasındaki etkisi büyüktür. İnstagramla alakalı olarak önemli olan takipçi sayısını arttırma olayı, son dönemlerde tüm instagram kullanıcıları arasında oldukça revaçta olan konuların başında gelmektedir. İnstagram kullanan ve özellikle de popüler olmak isteyen kişilerin instagram takipçi arttırma ile ilgili konulardan ve tekniklerden haberdar olması gerekmektedir.

Hesaplarda takipçi sayısı nasıl arttırılır?

Read More

İNSTAGRAM TAKİPÇİ ALMAK

İnstagram, ünlüler dünyası başta olmak üzere paylaşım rekorları kıran ve kendi dünyası içinde yeni şöhretlerin oluşmasına neden olan ve insanlar tarafından çok ilgi gören bir sosyal paylaşım ortamıdır. İnstagramın yaşamımıza girmesinden sonra takipçi sayısı, beğeni ve paylaşım sayısı da oldukça önemli bir hal aldı. Teknolojideki yaşanan ilerleme ve android telefonlarda görülen hızlı artışın sonucunda sosyal paylaşım siteleri arasında bulunan ve ciddi rakamlara ulaşan instagramda hemen hemen herkes fenomen olmanın yollarını arıyor.

Sizin için önemli olan sadece takipçi ve beğeni sayınızın artması ise bunun ne şekilde olacağının bir önemi yoksa instagram takipçi almak başlığı altında arama motoruna yazdığınızda çeşitli alternatifler karşınıza çıkacaktır. Sizde sizin için en uygun olanı seçerek, takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. İnstagram fenomeni hayali kuranlar için bir fırsat niteliğinde olan takipçi almak ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İnstagram takipçi almak için uygulayacağınız bir diğer yöntem ise instagram hesabınızı facebook üzerinden paylaşmaktır. Bu sayede facebook kullanıp da instagram hesabına sahip olmayan arkadaşlarınızın da instagram hesabı açmalarına sebep olursunuz. Sonrasında yeni hesap açan arkadaşlarınız da sizi takip etmeye başlar ve takipçi sayınızda artış gözlenir. Aynı sistemi twitter üzerinden de uygulamanız takipçi sayınıza olumlu etki oluşturacaktır. Aynı şekilde twitter arkadaşlarınızda instagram hesabı açıp, sizi takip etmeye başlayacaklardır. Bu durumda takipçi sayınızı yükseltmenizde etkili olan bir yöntemdir.

İnstagram takipçi almanın farklı yolları

Read More

İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ SATIN ALMA

İnstagram son birkaç yıl içerisinde sosyal medya uygulamaları arasında en popüler uygulamalar arasında yerini aldı. İnstagram çok ciddi sayılara ulaşan kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. İnstagram kullanıcıların aktif bir şekilde paylaşım yapmalarına olanak sağlayan instagram sadece kişisel paylaşımların değil farklı markaların da aktif olarak paylaşımlarda bulunduğu sosyal medya platformu haline gelmiştir. İnstagram üzerinde popüler olan kimseler sadece çok sayıda insan tarafından tanınmış olmakla kalmayıp, bazı markalar ile anlaşma yaparak maddi gelir de elde etmektedir. Tüm instagram kullanıcılarının isteği, instagram hesaplarının aktif ve maddi gelir sağlayan bir hesap olmasıdır. Bunu gerçekten istiyorsanız  size vereceğimiz ip uçlarını değerlendirmenizi öneriyoruz.  İnstagram takipçi sayısını artırmada uygulanan farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında da takipçi satın alma gelir. Ancak takipçi satın almada da instagram türk takipçi satın alma konusunda dikkatli olursanız nitelikli bir oluşum kazanmış olursunuz. Bilhassa hesap üzerinden reklam alarak para kazanmak isteyenler için takipçilerin Türk olması en önemli kıstaslarındandır.

İnstagramda İstikrarlı Resim Paylaşın

Read More